Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor erdemes tesztet csinalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor erdemes tesztet csinalni?

Figyelt kérdés
Majusban volt egy korai vetelesem. Juniusban kimaradt a mensim. Juliusban a menstruaciom elso napjan (juli 23. ) elkezdtem szedni fogamzasgatlo tablettat. Idobe rendszeresen szedem. Az elso naptol ved de mi vartunk a 9. Napig. Egyutt voltunk julius 31. Augusztus 1.2.3.4. peteeresem normal esetben 7. en lett volna. Ezekben a napokban amikor egyutt voltunk a mensinaptaram a termekeny idoszakot irta. Ettol a gyogyszertol nincs menstruacio! De elvileg 21. en kellene "megjonnie". Egyebkent 28 napos a ciklusom. Valahogy furan erzem magam. Lehetseges hogy teherbe estem? Vagy teljesen kizart? Tesztelni ugy gondolom korai lenne.
2018. aug. 12. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kizárt,csak 99,9%,hogy nem vagy terhes.Holnaptól kezdődik a tablettamentes heted,az a lényeg,hogy az alatt kell jelentkeznie a megvonásos vérzésnek.Ne foglalkozz vele,hogy mikor lenne a normális ciklusodban ovulációd.Ha terhes is lennél,még nem érezhetnél tüneteket.
2018. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Igen tudom hogy mar nem szabad alapul venni az eddigi ciklusomat. Meg hogy meg nem ereznem a terhes tuneteket de 2 napja van mellfajdalom mellduzzadas de ez lehet a gyogyszertol van.Nagyon megviselt az elozo vetelesem epp ezert nem szeretnek meg egyenlore ujra babat.Remelem hatasos a fogamzasgatlo.
2018. aug. 12. 01:20
 3/7 anonim ***** válasza:
A vetélés tervezett baba volt?
2018. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"peteeresem normal esetben 7. en lett volna. Ezekben a napokban amikor egyutt voltunk a mensinaptaram a termekeny idoszakot irta."

Cica, gyógyszert szedsz. Nincs termékeny időszakod, sem peteérésed. Erre való a gyógyszer, hogy ezt meggátolja. Feleslegesen aggódsz. Szedjed szépen, ahogy kell.

2018. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba volt.Kiszakadt a gumi de ha igy alakult megtartottuk volna. Vettem be aktus utan 5 oraval 72 oras gyogyszert.Megis terhes lettem majd a 6 heten elveteltem.
2018. aug. 12. 18:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Elnezest felre irtam! TEHAT :

Nem tervezett baba volt.Kiszakadt a gumi.Vettem be aktus utan 5 oraval 72 oras gyogyszert.Megis terhes lettem. Ugy voltunk vele ha igy alakult megtartjuk de a 6. heten elveteltem.

2018. aug. 12. 19:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom! Hogy ilyenkor nincs termekeny idoszak de fura mert meg is olyan volt mint ha a peteerest ereztem volna! (Mellfeszules petefeszek szurkalas tojasfeherje folyas)
2018. aug. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!