Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee fogamzásgátlót szedek, mègsem jön meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Január óta szedem a tablettát, eddig semmi problèma nem volt,mindig pontosan, hétfői napon,a harmadik fehér tabletta után jött meg. Most valamiért mégsem jött meg két napja,ez normális?

Minden tablettát beszedtem max pár óra késéssel,de bőven 12 órán belül,nem hánytam, nem volt hasmenésem, így terhes nem lehetnèk (elvileg).

Esetleg arra gondoltam még, hogy attól lehet, hogy egész múlt héten fesztiválon voltam, bőven ittunk alkoholt és ez felboríthatta a dolgot. Vagy ez nagy hülyeség?

Volt már esetleg ilyen tapasztalat ezzel a gyógyszerrel?



2018. aug. 1. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal kimaradhat a megvonásos vérzés. Csinálj egy tesztet a 7. szünetnapon. Negatív lesz, de csináld meg. Ezután a megszokott időben folytasd a következő levelet. Ha következő alkalommal se jön meg a vérzés, akkor menj nőgyógyászhoz.
2018. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs rá szükség,szerdán (azaz két napra rá) megjött. De azért köszönöm!
2018. aug. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!