Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Termékeny időszak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Termékeny időszak?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom belém élvezett, amivel nem lenne gondom, ha nem termékeny időszakban lennék. Szedek tablettát két hónapja, amire a szervezetem jól reagál. Ugye fölösleges az aggodalmam? :)

2018. júl. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tabletta aszpirin vagy hasonló akkor én aggódnék.


Ha a tabletta fogamzás gátló... akkor neked nincs ciklusod, így értelmetlen számolgatni mikor vagy termékeny. Nem aggódnék.

2018. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló szedése alatt nincs olyan, hogy termékeny időszak. Szóval ha a tabi nem jött ki alul vagy fölül, nincs miért aggódnod. :)
2018. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló. Tudom, egy ideig nem is stresszeltem, aztán egy ismerősöm mondta, hogy így is létre jöhet ovuláció (amit egyébként a nőgyógyászom nem így tart). De milyen az ember, elkezd idegeskedni. Köszönöm, megnyugtattál! :)
2018. júl. 28. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért aggódnod,védve vagy.Jól írja egyébként az első válaszoló:a fogamzásgátló lényege,hogy a szedése alatt nincsen peteérés,ha mégis lenne,nem történik meg a tüszőrepedés.A menstruációd sem természetes,csak egy mű ciklus,hogy meglegyen a látszat,de hormonok által irányított ciklusod van.
2018. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már az első hét után véd, ha a menstruáció első napján kezdted el szedni, szóval nyugi. A második hónapban élvezett belém a párom, nem volt semmi gond, jelentkezett a megvonásos vérzés.
2018. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire szeded a fogamzásgátlót?! Arra való, hogy a pasid nyugodtan beléd elvezhet akár 1 nap 10x is.
2018. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!