Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szédülhetek a fogamzaásgátlótó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarah200 kérdése:

Szédülhetek a fogamzaásgátlótól? Aggodom

Figyelt kérdés
Meg csak 8.napja szedem a roxanelle fogamzasgatlot de eleg rosszul tudok aludni azota ejszakankent es emellett ket napja szedulok. Ez a gyogyszertol lehet? Abba kellene hagynom? Es abba lehet egyaltalan hagyni a level kozepen vagy vegig kell szedni a honapot?

2018. júl. 22. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Lehet tőle, de nem biztos, hogy az okozza. Semmiképp se hagyd abba a levelet. Még csak Most szokik hozza a szervezeted, ilyenkor lehetnek fura mellékhatások. De a szédülést okozhatja alacsony vérnyomás is.
2018. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyásztól, aki felírta, kérj egy vérvizsgálatot. Lehet Leiden-szinróma (is), az első feleségem emiatt hagyta abba. Mindenképp a dokival beszélj. Nyugi, megmaradsz, de okozhat kellemetlenségeket. F-38
2018. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Ugyanezek a tapasztalataim, iszonyatosan szédülök pár napja, pedig én is pont még csak 8. napja szedem a Roxanelle-t, de napról-napra rosszabb. Én biztosan abbahagyom ezek után a szedését, és felkeresem a háziorvosom is az említett problémákkal. Nekem ezen kívül mellékhatás volt még, hogy nehéznek éreztem a lábaim, s nagyon elfáradtam a nap végére.

2018. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hagyd abba sürgősen...nekem ugyan ez volt sőt rosszabb..6hónapig bírtam,de mindn bajom lett a végére.

Értem ez alatt: depresszió,éjszaka vert a víz,pánikrohamok,migrének,fogyás hasmenés..soha többé!

2019. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!