Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miután belém élvez barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután belém élvez barna folyásom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 hete szedek fogamzásgátlót, előtte megszakítással védekeztünk. Menstruációmmal többször gond volt, változó (3,5,8,12) napokat késett. Nőgyógyászom azt mondta nincs gond majd a gyógyszer helyreállítja.

Kb 4. alkalommal élvezett belém a párom és eddig minden alkalommal mikor megnéztem a lepedőt barnás folyás volt rajta. Elég kellemetlen mert nem kis mennyiségben jön ki. Mi lehet a baj?

19/L


2018. júl. 18. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy a barátod spermája folyik ki ?
2018. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, kifolyik a spermája is de nem gondolnám hogy neki lenne barnás. Eddig nem volt ilyen probléma
2018. júl. 18. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer nem állítja be a ciklusod. Konkrétan kilövi.


2 dologra tudok gondolni. Szex közben megsérti a hámréteget. Pl a bogyó miatt szárazabb vagy és azért kicsit véres.

Vagy a bogyó megbolygatta a ciklusod és most konkrétan mesizel (csak enyhén).

Vagy: fertőzés.

2018. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen esethez írta Dr. Práter Anna ! A NLCafe 2017-es bejegyzés szerint...



Két dolog tűnik a legvalószínűbbnek. Az egyik, hogy véletlen egybeesésről van szó. Az elképzelhető, hogy középidős vérzésed volt, ami teljesen normális dolog és ez okozta a barnás folyást. A másik, hogy annyira felizgultál, hogy ez okozott rendkívüli peteérést és ha elég hosszú idő eltelt a szexel, utána ennek a következményét láttad barnás folyás formájában.

Ennek egyébként számos oka lehet, a fenti okok miatt maximum 1-2 napig tarthat a dolog, vagy aktus után röviddel jelentkezhet és el is múlhat.

Viszont, ha ennél hosszabb, vagy nem csak alkalmanként van, érdemes nőgyógyásszal konzultálni.

2018. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is a menstruációra mert mikor elkezdtem szedni a gyógyszert 2 napig mentsruáltam és abba a 2 napba max 2-3 csepp volt. Előtte pedig általában 6-7 napos volt.
2018. júl. 18. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem neked nem jó ez gyógyszer!
2018. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Iamna 60 mikrogramm/15 mikrogramm

Elvileg új fajta

2018. júl. 18. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első 3 hónapban lehet köztes vérzésed. Szóval valószínűleg erről van szó, ne aggódj.


Viszont azt remélem tudod, hogy fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció. Megvonásos vérzés van. A fogamzásgátló kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. A rendszertelen menstruációs problémát egyáltalán nem oldja meg, csak elfedi.

2018. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2018. júl. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!