Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek egy 13 éves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 13 éves lány használhat tablettát a 10-11. aktus után, hogyha van orális szex is?

Figyelt kérdés
jk
2010. jún. 18. 17:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
miért, utolsó, szted ez teljesen normalis??? :D
2010. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14%

Nem cikizni kéne hanem segíteni.

Én nem vagyok orvos, és nem is értek hozzá, de szerintem ennyi idősen még nem kellene tablettát szedned, mert felborítja a hormonháztartásod. De a legjobb az lenne, ha megkérdeznél egy orvost, mert egy gyakorlatilag csak tipp.


Válaszadók: ébredjetek már fel. Komolyan azt hittétek, hogy a szex 14-16 éves korban kezdődik? Már 1960-ban sem volt így, de gyanítom, hogy mióta világ a világ, nem így volt. Azt nem mondom, hogy ez a világ legjobb dolga lenne, de ne lepődjetek meg...

2010. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nincs rendbe, de vannak ennél durvább dolgok is, amiket hallottam. A mai világba ezen nem kéne megbotránkozni.
2010. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, hogy rosszul lettem és felfordult a gyomrom amikor elolvastam a kérdést! 13 éves már szexel??? Sajnálom ezeket a gyerekeket! Rég késő lesz már amikor rájönnek, hogy mekkorát tévedtek!
2010. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 éves vagyok és meg se fordult volna a fejemben hogy ilyen dolgokat csináljak gyerekként!

Ide erre a részre is csak a kíváncsiság kedvéért jöttem be.

nem akarlak téged oktatni de ez így nem normális

2010. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
na, azért nem ez a leggyakoribb.. és nem, nem hiszem, h a szex 14 - 16 éves korban kezdődik.. valójában még az is korai.. de tod mit? sztem már az oviban is szexelni kellene, na mit szolsz?? szánalom..
2010. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%

igen én vagyok :D

szóval én direkt nem akartam ezt minősíteni, hogy normális-e vagy sem. van egy véleményem, lehet hogy károsnak tartom, lehet, hogy normálisnak, ki tudja?


csak arra akartam felhívni mindenki figyelmét, hogy ne legyen úgy meglepődve.

ahogy előttem is írták, ennél durvább dolgok is vannak.


ami a 14-16 éves kort illeti, a legtöbb osztálytársam ebben a korban vesztette el a szüzességét.

mivel az országos lista szerint "top10-es" tanulmányi eredményű iskolába jártam, azt gondolom, hogy a többi iskolában ez korábban történik, mert mi kifejezetten félősek és nyámnyilák voltunk megfigyelésem szerint, ettől a kérdéstől függetlenül.

2010. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
0%

ne legyetekk ugy felhaborodva!


enis 13 vagyok. jo meg szuz szerencsere de megis mindent tudok a sex-rol..hogy is gondolja a kerdezo? a gyomorba vannak petesejtek vagy mi?.


szoval azt szeretnem mondani, hogy ahogy meg mondta egy valaszolo: ez mar azota igyvan amiota vilag a vilag..1969 ben is volt olyan aki 12-13 evesen kezdte csak akkor ez meg tabu temanak szamitott. mosanra nyiltabb/bevalalosabb lett a vilag es szetkurtolik az alap tenyeket mindenkinek. ennyi.

2010. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!