Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul szedett fogamzásgátló!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul szedett fogamzásgátló!?

Figyelt kérdés
Iamna fogamzásgátlót szedek. Az aktív gyógyszer helyett az utolsó héten az egyik placebót vette be véletlenül tegnap amit ma vettem észre. Akkor most ez olyan mintha elfelejtettem volna bevenni? Tudom, hogy orvoshoz kell menni de kicsit megnyugodnék ha valaki adna addig valamilyen tanácsot :(

2018. júl. 5. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, pont olyan, mintha kihagytad volna. Olvasd el a tájékoztatót, hogy ilyen esetben mit kell tenni.
2018. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felesleges orvoshoz menni. Szedd be a többi aktív szemet, ami még a levélen van. Tartsd meg a szünetet, amikor kell, és 2 hétig használjatok kiegészítő védekezést.
2018. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!