Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a vélményetek, hogy vált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélményetek, hogy vált be nektek a Pharmatex termékcsalád?

Figyelt kérdés
Szeretnék váltani fogamzásgátlóról hormonmentes fogamzásgátlásra és szeretném tudni miket ajánlanátok nekem.
2010. jún. 17. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasznűltam Pharmatex hüvelytablettát csak kihúzásos módszerrel biztonságos ami persze megüli az egész varázsát és persze nem biztos h a srác észnél van és kitudja húzni a szerszámot:/....ja és nekem a ciklusomat kb eltolta másfél két hetekkel ami nagyon para volt...akkor max óvszer:/
2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi krémet használunk, és tökéletesen jó... persze megszakítással
2010. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, a pharmatex - babához tökéletes.. ez nem használható önmagában, csakis óvszerrel biztonsagos.. ugyanis, ha kiszakad, akkor ott a pharmatex.. de ettől várni a védettséget, háát.. az marhaság. :)
2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nőgyógyász ajánlotta, mert nem szedhetek tablettát, én meg voltam elégedve vele! Kúpot is, tablettát is használtam, mindkettő jó volt, bár a partnerem a tablettás verzióra érzékeny lett, a kúppal működött. 95% -os védelem, kockázat mindig van. A másik hasonló készítmény, még a patentex, az is jó, csak az kicsit büdi, én amiatt nem szerettem.
2010. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan nőt, aki normális spermicid használat mellett terhes lett.
2010. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos én használtam hüvelykúpot....semmi bajom nem volt vele.Meszakítással haszáltuk és bevált ,kellemetlen sem volt.

22/L

2010. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na, az biztos, h nem 95 %! ez vicces.. ha meg nem ismersz olyan nőt, akkor csak olvasgass itt, az oldalon. ha SEMMIFÉLEKÉPPEN nem jönne jól most 1 baba, akkor NEEE!!!
2010. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és igazából, nem is értem, h orvos h mondhatott ilyet, amikor nekem a netes orvosom határozottan ellenezte.. inkabb a pesszárium, vagy a hüvelygyűrű!! bár, az is hormonos, de másképp működik, mint a fogamzasgatlo.. de mi volt vele a bajod? ez a sok rémhir a gyk-ról? ha igen, akkor azokra ne hallgass..
2010. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi volt a bajom a fogamzásgátlóval??? Hát képzeld van aki egyszerűen nem szedhet, nem a gyk-s rémhírek alapján. Hanem elmész egy felelőségteljes nőgyógyászhoz, aki rendesen kivizsgál mielőtt felírná a gyógyszert, tehát van vérvétel is, és akkor a vérképben ott az eredmény, hogy magas trombózis hajlam miatt nem lehet szedni! Na ez. Amúgy én egy netes orvosnak nem hinnék, mert bárki válaszolhat netes orvosként, ennyi erővel a jóistent is kérdezhetted volna, mert hinni a templomba kell. De bírom az olyan embereket akik mindenféle tájékozottság nélkül ócsárolnak mindent!! Ha kicsit is okos akarsz lenni nézd meg a spercmicidek pearl indexét, vagy menj el egy ingyenes tancsadásra egy jobb patikába, ott is csak ajánlani tudják az ilyesmit...
2010. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon sokat émelygek tőle és meg szeretném próbálni tabletta nélkül,pajzsmirigy beteg is vagyok,amire majd ugy is szedni fogok hormont és nem szeretném a szervezetemet bombázni.
2010. jún. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!