Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a gumi sérül/sérült, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gumi sérül/sérült, az aktus után és atnézéskor (felfújás, vízzel feltöltés) végig is repedne ha lyukas nem?

Figyelt kérdés

Szex után láttam két csíkot a gumin (aktus előtt is át szoktam nézni, akkor még nem volt rajta).

Feltöltöttük vízzel is jól kitagult az anyag, de nem szakadt ki, nem eresztett. Csak amikor olyan volt mint egy levegővel telt nejlonzacskó, akkor volt látható (külső és belső dörzsölésre se jött le a csík, nem ondó nyálka volt rajta/benne).

Mi lehetett ez, sérülés, repedés? De akkor miért nem szakadt szét, vagy szaladt fel anyag?

Van ok aggódni?


2018. júl. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szakadt ki akkor szerintem nincs ok aggódni. Lehet hogy csak valami gyűrődés volt rajta.
2018. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a szakadás mindenkinél azt jelenti hogy a lyuk helyétől az anyag szépen felszalad, nem? És akkor az egész gumi egy latex-lap lesz.


Vagy rosszul tudom, létezik olyan hogy hajszálrepedes és ellenőrzés közben is annyira "tartja magát az anyag" hogy nem pukkan szét?

2018. júl. 4. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltöd vízzel, nem csöpög, akkor min aggódsz, szex közben hogy jutott volna ki belőle valami?
2018. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan képes vagy szex előtt és után átvizsgálni a gumit? Ez baromi lohasztó, én a pasi helyében kiröhögnélek, és keresnék egy csajt aki spontán és nem paranoiás. Szedj fogamzásgátlót, vagy tetess fel spirált, ha ennyire nem bízol a gumiban, mert ez gáz.
2018. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szivárgott, innentől min agyalsz? Nem szakadt ki a gumi, ergo nem vagy terhes.
2018. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!