Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől függ, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy nő elhízik-e a fogamzásgátlótól, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ugyanis történetesen fogyókúrázom, és nem szeretném, ha lassítaná, vagy megállítaná a fogyásomat a BElara nevezetű fogamzásgátló.Sok helyen hallom , hogy "a mai korszerű fogamzásátlók már nem okoznak elhízást", de mégis annyi ilyn tapasztalatot hallani...Ha fogyzom, tehát kifejezetten DIÉTÁS ÉTRENDEN vagyok, akkor ugye biztos nem áll fenn ez a veszély?MItől függ, hogy elhízok-e tőle?
2008. nov. 1. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hajlamtól, a fogamzásgátló hormontartalmától, és attól, hogy te hogyan reagálsz..mi például a barátnőmmelközel egyforma súlyban voltunk..ő 95 lett én maradtam 55 sőt még ment is le..ugyanazt szedtük..

A mai fogamzásgátlók valóban kevesebb hormont tartalmaznak,de ha valaki nem bírja akkor elhízhat.

Befolyásolni nem tudod,sem előre megállapítani, tehát vagy szeded, vagy nem..

2008. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem picit h alapból duci vagyok és h a tabival majd hízni fogok, de konkrétan előtte fogyóztam fogyasztószerekkel és stb nem sok sikerrel. Mióta szedem a fogamzásgátlót azóta viszont már 7 kg-t leadtam!! Csak annyi h odafigyelek az evésre, nem fogyózom... csak egyszerűen picivel kevesebbet eszem, és több zöldséget, kevesebb kenyérrel. Ez kb napi egy szelet és max.
2008. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mozogsz, akkor leadod azt a kis felesleget is, amit a gyógyszerrel felszedtél. Tapasztalat.
2008. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De az nem úgy van, hogy nem közvetlenül a gyógyszertől lehet hízni(vagy esetleg fogyni), hanem attól, h. éhségérzet a velejárója? Mint pl. a béres csepp is csak étvágyat csinál, de igazából nem hízlal, csak úgy tűnik.
2008. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a fogamzásgátló becsapja a testet, azt hiteti vele hogy várandós. ezért ilyenkor a hizás a mesterséges "másállapot" miatt van. én pl. mindenféle fajta gyógyszert kipróbáltam, hiztam nem kicsit, függetlenül a hormontartalmuktól. pont úgy, ahogy valós terhességeim kezdetén. szerintem a hizás attól függ, hogy hogyan reagálna a szervezeted egy terhességre.
2008. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
A korszerű, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlóktól elvileg nem lehet hízni, ez tévhit. A hízás általában életkori és táplálkozási sajátosságokból fakad, csak könnyebb a gyógyszerre fogni... ráadásul úgy emlékszem, hogy a folyadék-visszatartás csökkenése miatt éppen ELLENKEZŐLEG hathat. Ezt nem csak úgy kitalálom, egyre több tanulmány születik ezzel kapcsolatban, és mind arra a következtetésre jutnak, hogy nem áll összefüggésben a tabletta az elhízással. Persze én sem úgy születtem, hogy ezt tudtam, szintén nagyon paráztam:) Viszont sok helyen utánanéztem (egyébként a betegtájékoztatót sem árt átfutni..), végül egy dekát nem híztam, sőt. Önnyi.
2008. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertől nem fogsz hízni,cska van akinél nagyobb étvágyat csinál,de ha nem eszel össze vissza nem hizol tőle nyugodj meg
2008. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!