Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvonásos vérzés eltolása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvonásos vérzés eltolása?

Figyelt kérdés

Nem hagytam szünetet két levél közt (szombat volt az utolsó nap, de vasárnap egyből új levelet kezdtem.)

Ilyenkor azt a levelet végig kell szedni? Vagy abbahagyhatom pl. a második sor után, szünetet hagyok, majd egy új levelet végigszedek?


2018. jún. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Márka típus nélkül nem lehet megmondani , olvasd el a tájékoztatót vagy kérdezd meg az orvosodat aki felírta úgy jársz a lejobban.
2018. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedd végig.
2018. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megvonásos, nem elvonásos.

Mit ír a tájékoztató? Csinálhatod úgy, ahogy írod, viszont ezesetben nem biztos, hogy rendesen véd a gyógyszer, és jelentkezhet köztes vérzés.

2018. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen :D most nézem hogy elírtam. Jangee-t szedek egyébként. Köszi a válaszokat, akkor végigszedem.
2018. jún. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!