Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a GynOphilust és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a GynOphilust és mellette fogamzásgátlót is. Ha a kapszula kiürül belőlem, lehet nemi együttlét?

Figyelt kérdés
Ami a tájékoztatóba van nem annyira világos, többféleképpen értelmezhető.
2018. jún. 24. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
7 napos a kezelés,ha ez megvan,akkor lehet szexelni.
2018. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En ugy kezdtem el, h 3 hetig es csak ejszaka egy. Tegnap 11kor helyeztem fel, ma este lehet egyuttlet?? Nem befolyasolja a fogamzasgatlo hatasat??
2018. jún. 24. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát tegnap telt le a 3 hét?

Nem befolyásolja.

2018. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem telt le a 3 het, mert kozbejott a menstruacio. Biztos nem befolyasolja?? Mert a tajekoztatoba ugy lehet ertelmezni, hogy ne hasznaljunk spermicidet, magyaran fogamzasgatlot. Nem ertem...
2018. jún. 24. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod,hogy mi az a "spermicid",akkor miért nem keresel rá?Használd a google-t,azért van.


Ha elolvasod,hogy mit jelent és mikor használatos,akkor minden világos lesz.


Most akkor meg is lett szakítva a kezelés,meg még szexelni is akarsz,akkor felesleges pénzkidobás volt a kapszula,mert nem lesz hatásos,de te tudod.

2018. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utananeztem kepzeld el :) ezert kerdeztem ra itt, h befolyasolja-e. Már a mensi megszakitotta, de ettol fuggetlen folytattam, az, h most nemi egyuttletet szeretnék nem biztos, h lesz is, de segitokeszseg helyett csak magyarazas megy:)
2018. jún. 24. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Akkor megmondanád,hogy mit jelent a spermicid,mert okoskodni azt tudsz,de mondatokat értelmezni,azt ezek szerint nem.

Segítek,hogy ma is tanulj valamit:

A spermicid jelentése annyit tesz gyakorlatilag,hogy spermaölő.Helyi fogamzásgátlók összetevője,te észlény.Mi köze van a fogamzásgátlóhoz??


Egyébként ez az első találat a google-ben..:


[link]


És az ilyenek élnek nemi életet,ráadásul ennyi ésszel nemsokára valószínűleg reprodukálni is fogod magad..még belegondolni is rossz.


De tudod mit?Legközelebb kérdezd meg anyádat,ha valamit nem tudsz,hátha ő nem csak "magyaráz".

2018. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!