Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt meg kell beszelni vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg kell beszelni vagy sem?

Figyelt kérdés

hali sziasztok szerintetek ezt a menyasszonyomnak meg kellett volna velem beszelni vagy sem?

az a helyzet hogy fogamzasgatlot szed es spiralt akar helyette es nekem errol egy szot sem mondott es csak kesz teny ele allitott hogy most megy es megcsinaljak..

szerintetek illett volna megbeszelni ezt velem mielott ezt o eldonti?

az en velemeny hogy igen


2018. jún. 9. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, minek? Az ő teste, nem mindegy mivel védekezik, ha védekezik. Szólt neked, még csak nem is mondhatod, hogy nem. Beleszólásod meg amúgy se kell legyen.
2018. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Termeszetesen igen, szerintem meg pont hogy meg kell beszelni az ehhez hasonlo szituaciokat
2018. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem irigylem a menyasszonyodat, hogy még ebbe is bele akarsz szólni:(

Eltitkolni nem lett volna korrekt, de nem is tette ezt.

Mégis, mit kell ezen megbeszélni? Kb. azonos hatékonyságú a kettő, aktív közreműködésedet egyik sem igényli. A kockázatokat és mellékhatásokat neki kell mérlegelnie.

2018. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Nő vagyok és nem értem a menyasszonyodat!A gyermekvállalás nem csak a nő magánügye a férfinak is beleszólása van.Át kell beszélni igen is a gyermek ügyet!A ki miért szeretne vagy nem szeretne gyereket?Miért?

Én 14 évesen a szülési fájdalomtól féltem,alapból rettegek a fájdalomtól.

Sajnos steril vagyok mint kiderült.

Párommal mégis terveztünk örökbefogadást....

Ami a mai napig nem valósult meg,igaz.Anyagi helyzet is közre játszik

Viszont testvérem elhunyt,unokaöcsém édesapja,vér szerinti anya 7 éve felszivodott.Most foggal-körömmel harcolunk hogy unokaöcsém hozzánk kerüljön!

2018. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem. Ez az ő döntése, és ő választja meg azt a védekezési módot, ami az ő testében van, arra hat.


Ha abba hagyta volna a védekezést abszolút a megkérdezésed nélkül, akkor lehetnél kiakadva. De így semmi beleszólásod nincsen.

2018. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Tèged ez semmilyen formában nem èrint,semmin nem kell változtatnod, szóval nem èrtem a felháborodást.
2018. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi közöd neked ahhoz, hogy milyen védekezési formát választ a csajod??? Örülj, hogy nem kell gumit húzni a faxodra.

Ha hormonokkal bombázza a testét, az neked miért jó?

Illetve miért fáj, hogy kipróbálja ezt a fajtát?

Ne legyél már ennyire szűklátókörű.

Én már rég elhagytalak volna, ha ilyen gyökér módon belepofázol mindenbe.

2018. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hat, ha magamat nezem, en mindent megbeszelek a BARATOMMAL, megcsak nemis a volegenyemmel.

En tuti elmondtam volna magamtol is, mar akkor, amikor csak felmerul bennem, hogy mast hasznalnek.

Az, hogy ilyesmirol nem tudtal, kicsit arra enged kovetkeztetni, hogy valamilyen szinten nem mukodik kozottetek a kommunikacio, hiszen a no nem latta magatol ertetodonek, hogy az ilyesmit veled megbeszelje.

Persze, ha amugy soha nem beszeltek errol, akkor az megint mas, mert akkor veheti ugy, hogy neked igazabol mindegy, mert nem erdekel a tema annyira, akkor meg minek mondja el. Ebben az esetben viszont nincs jogod kiakadni, hogy nem mondja el.

Igy, nem ismerve a kapcsolatotok hatteret, nehez valaszolni a kerdesre.

En csak annyit tudok, hogy en elmondtam volna.

2018. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!