Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erre mit tudnátok ajánlani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A gyógyszert abba kellett hagynom (nagyon durván depresszióba estem tőle). Gumival próbálkozunk, de attól komolyan nem tudunk elmenni, nem jön be... babát tervezünk, szóval csak pár hónapról lenne szó.
2018. jún. 7. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
van más gyógyszer is, van injekció aminek a hatása ugyan az. Azt havonta elég. Van hüvelykúp ami fertőtlenítő hatású és megszakítással tökéletes
2018. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha babát szeretnétek és tényleg csak pár hónapról lenne szó akkor megszakításos módszer a legjobb.
2018. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

injekció kizárt. anyukám és nagynéném attól lett meddő, én szeretnék gyereket még....

megszakítás... hát jobb híján marad ez... :)

köszi a válaszokat

2018. jún. 7. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Orál, szájba élvezés, nyalás, anál. Ez mind segít kockázat csökkentésben. Van még kérdés?
2018. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok: mitől kellett lepontozni engem? Gondolkodtok ti?
2018. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves 4-es... inkább ehhez nem fűzök semmit....
2018. jún. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!