Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle nevű esemémyutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle nevű esemémyutáni tabletát kaptam 3-ik napra vettem be . Hatásos lesz?

Figyelt kérdés
A barátomal együtt voltünk és meg volt a menszeszem 2-ik napon voltam és kiszakadt a gumi , elszaladtunk az ügyeletre ahol felirták a tabit de az ünnepek miatt csak 2 nap mulva tudtuk kiváltani . Ugye nem lehetek terhes?Hisz meg is volt meg bevettem ezt a tabletát?

#Eseménytabletta #terhesség mensruáció
2018. máj. 23. 05:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Becsöngettem és igen nyitva kellet volna lennie de nem jött ki senkise nem voltak ott amugy ma kell megjönnie de vannak jelei ugyanis fáj a mellem meg a hasam alja is és kint van néhány miteszerem is szvl reménykedem hogy megjön ekkora hormon bombátol biztos felborult a hormonháztartásom .
2018. jún. 16. 09:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Reméljük megjön. Tesztelj egyet. Lehet,hogy nem. Sajnos én is bevettem egyszer egy baleset miatt, semmi bajom nem lett.Mensikor amúgy is nehezebb teherbe esni. Mi azóta gy csináljuk, hogy hiába van gumi nagyrészt kihúzza, ha jön az "anyag".. Annyira félek azóta. Remélem nem leszel terhes akkor!!
2018. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma szerencsére megjött 8 napott késett de nagyon megvan 1 óránként kell cserélnem . Sajnálom hogy veled is előfordult ilyen. Még jó hogy lehett lépni ilyen helyzetekben . Énis félek nagyon énse engedem neki hogy bennem menjen el . Ebböl tanultunk már nem kell több ilyen helyzet .
2018. jún. 24. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!