Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azoktól kérdeznék akik naptár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdeznék akik naptár módszert használnak?

Figyelt kérdés

Ismerem a naptár módszert, peteérésnél nincs védekezés nélküli szex. Viszon a többi napon elmehet belém a srác vagy egyáltalán nem ajánlatos?

Előre is köszönöm!


2018. máj. 18. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor teherbe lehet esni, úgyhogy sose menjen el benned, amíg nem akartok gyereket.
2018. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly ennek a számolása! Ha pl neked a ciklus 14. Napján van a peteéréresd akkor előtte 5 napig ne élvezzen beléd és utána még 3 napig kb! De ez nem biztonságos mert van akinek van több peteérése! Egyébként én is így csinálom bár én 10 napra határolom be úgy biztosabb nekem 29 napos ciklusaim vannak! Elvile 15-16. Napon lehet az ovulácio ! Tehát megjön az az első nap akkor 5 napig nincs szex, aztán 4 nap védekezés nékkül! Azután 10 nap védekezéssel csak! 19. Ciklusnaptol megint belém jöhet! Nem estem még teherbe, de ha teherbe esnék nem nagy gond 🙂
2018. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!