Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi erre az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi erre az esély? Rettenetesen félek!

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem, kb három hónapja hagytam abba, azóta kétszer volt menzeszem, egyszer 33, egyszer meg 31 napra. Mióta abbahagytam, azóta gumival védekezünk + pharmatexel is, mivel baromira paranoiás vagyok...Nem tehetek róla, nagyon rágörcsölök.

Most érettségizek még a héten is, hétfőn-kedden kellett volna megjönnie, fájdogált a hasam, de nem olyan erősen mint szokott, és nem jött még meg...

Félek tesztet csinálni, mert még pénteken is emelt érettségizek, és ha esetleg pozitív lenne, akkor biztos nem tudnék elmenni, és vége mindennek :(

A barátom próbál rajtam segíteni, de egyszerűen kikészít idegileg...Szerinte a stressz miatt nem jött meg, mivel duplán is védekezünk, és tényleg odafigyelünk mindenre...

Nem is tudom miért írtam ezt ide ki, csak muszáj kiadnom magamból, egyszerűen ezzel kelek, ezzel fekszek...



2018. máj. 17. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Az érettségi elég nagy stressz az emberi szervezetre nézve.

Ideges vagy, izgulsz, így a menzeszed simán késhet akár több napot is.

No para. Csináld meg a vizsgákat, aztán hidd el nem lesz baj.

2018. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
A Pharmatex teljesen felesleges gumi mellé. Ráadásul vigyázni kell vele, mert némelyik rontja a gumi hatását. Ha ennyire fosol, szerintem ne szexelj. Egyébként nyilván a nagy stressz is okozhat késést, ez teljesen normális jelenség. De a fogamzásgátló abbahagyása miatt is lehetnek csúszások a ciklusban. Tök felesleges tesztelni, nem vagy terhes...
2018. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

"Szerinte a stressz miatt nem jött meg, mivel duplán is védekezünk, és tényleg odafigyelünk mindenre..."


Túlparázod.

Nyugodjál le a p!tschába, és meg fog jönni.

Ha érettségizel, akkor 18-19 lehetsz max. Ilyenkor még nem törvényszerű az óraműpontossággal beállt menzesz. Még egy harmincas nőnek is késhet ezért vagy azért.

Azzal pedig, hogy erre is rágörcsölsz csak még jobban késni fog, amitől még jobban parázol és hót ideg leszel.

Szóval nyugi, tuti nem vagy terhes, szerintem meg inkább cisnálni éne azt a tesztet, mert tuti negatív lenne és az emgnyugtatna és rendberakná a dolgokat.

2018. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Volt ilyen csajom.Akárhogy védekeztünk mindig azon rinyált hogy biztos terhes lett.Bírtam egy darabig aztán ottagytam a csába.
2018. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Szia egy cipoben jarunk, en esemenyutanit vettem be es felek hogy terhes maradtam , holnap kene megjonnie es holnap emelt kemiat is irok. Nyugi nem lesz baj, vizsga utan csinalok egy tesztet , szerintem te is csinalj!
2018. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!