Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól leszek teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól leszek teljesen védett? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy vasárnap éjjel (május 6) arra ébredtem, hogy hányingerem van. Többször is hánytam. Másnap, hétfőn is nagyon rosszul voltam, akkor már inkább hasmenés jelentkezett, délután megjött a havim és elkezdtem szedni a legelső levél fogamzásgátlót, este 7kor vettem be az első szemet. A bevétele után nem volt gond, sem hányás sem hasmenés nem volt csak másnap reggel, 7óra körül. Mivel egésznap így voltam délután vettem be egy szem hasfogót, 7kor a következő fog.gátló tabit majd volt rá 10percre egy nagyon gyenge hasmenésfélém. Másnap újra, megint rosszul voltam. Tegnap este bevettem a harmadik szemet, majd másfél órán belül újra volt egy gyenge hasmenésem, de nagyon kevés. Majd éjjel 3óra körül megint elkezdődött és fél 5ig wcre szaladgáltam. Reggeli után ittam egy hasfogót, azóta egyszer sem ment a hasam (10óra elteltével). Mivel ez az első levelem, azt szeretném kérdezni, hogy védett leszek e kb egy-két hét leteltével vagy várjam meg a következő levelet? Nem hinném, hogy pótolnom kellett volna a tabit, vagy kijött volna de szeretném kikérni a véleményeteket. És még az lenne a kérdésem, hogy az ilyen hasfogó tabletták mennyire befolyásolják a fog.gátló felszívódását?

Bocsi, hogy hosszúra sikerült. Előre is köszönöm a válaszokat!

20 vagyok.


2018. máj. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kivárnám az első levél végét, és addig gumival védekeznék. Az a biztos.
2018. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen védett sosem leszel.

Unokahugom fogamzásgátló használata mellett sikeredett...

2018. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Akkor a rokonod valamit rosszuk csinált. Nem elég rendesen szedni. Ha valami gyengíti a hatását, kiegészítő védekezést kell alkalmazni.
2018. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is várnék a kiegészítő védekezés elhagyásával,a első levél végéig.
2018. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, rendben! Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 11. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!