Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Deciora fogamzásgátlót szedek már 5 éve. Múlthét kedden együtt voltam egy fiúval, de mivel nem a párom csak egy ismerős (így alakult a dolog, nem kérek ítélkezést..) húzattam vele gumit. Utána külön nem csekkoltuk le sajnos, hogy tuti nem lyukadt e ki, de ahogy levette magáról stb nem vettük észre, hogy bármi baj lenne vele. Viszont vasárnap nagyon későn értem haza, és "szerencsémre" nem volt nálam a gyógyszerem, így életemben másodszor elfelejtettem bevenni, és csak hétfő este vettem be a másikkal. A baj csak az, hogy a vasárnapi nálam az utolsó 7 szembe tartozott, és elvileg ilyenkor hogy teljes legyen a védelem nem kell megtartani a 7 napos szünetet, hanem egyből szedni az új levelet. De azért nem tudom mégsem, hogy mit tegyek, mert nekem ez kicsit idegen hogy ne tartsam meg a szünetet, plussz a srácon ugye volt gumi. Igazán csak a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek? Bíznátok benne hogy úgyis volt rajta gumi vagy a biztonság kedvéért nem tartanátok szünetet és követnétek a tájékoztatót?

Köszi!



2018. máj. 5. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Így alakult, így alakult...

Jobb is, ha nem kérsz ítélkezést, úgyis tudod, minek gondollak.

2018. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt őszintén kár volt ideírnod. :)
2018. máj. 5. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartanék, ezért szerintem tök fölösleges lenne. szerintem!! de én is csak a magam feje után mennék, mert nem tudom biztosra.
2018. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed :)
2018. máj. 5. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok, még annyi, hogy legközelebb ne várd meg a másnap estét, ha van lehetőséged vedd be előbb, amikor eszedbe jut, hogy este kimaradt.
2018. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom, sajnos nem is jutott eszembe, hogy nem vettem be. Csak mikor a hétfőit vettem be akkor láttam, hogy még ott a vasárnapi sajnos :( Teljesen megfeledkeztem róla..
2018. máj. 5. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem szakadt kia gumi,akkor nem csináltattad magad fel,nagy szerencsédre,megnyugodhatsz,te riherongy..
2018. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Kezdjük azzal, hogy nem szokás egyszerre 2 tablettát bevenni, ha kimaradt egy nap.

Egyébként túlreagálod.

2018. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A gyógyszer papírjára van írva, hogy amint eszembe jut pótoljam az elmaradt szemet akkor is, ha az két gyógyszer egyidejű bevételét jelenti. Megnéztem előtte.
2018. máj. 5. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát a kérdés az, hogy mostanában csak ez az egy aktus volt-e, vagy közben a pasiddal szexeltél esetleg gumi nélkül is...

Ha csak vele volt szex az elmúlt egy hétben, akkor megtarthatod a szünetet. Ha mással is volt szex gumi nélkül, akkor ne tarts szünetet.

2018. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!