Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj? (Mistral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? (Mistral fogamzásgátló)

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el szedni életemben először Mistral fogamzasgatlot amit az orvosom irt fel. A menstruaciom első napján kezdtem el szedni és tegnap szedtem be az utolsó 21.szemet. Ebben a 21 napban végig volt gyenge verzesem minden nap ami nekem elég zavaró volt, nem tudom ez normális-e meg védett-e rendesen emiatt? (Mindig rendszeresen ugyan abban az időpontban vettem be csak azért egy kicsit félek) Ebben a 7 napos tablettamentes időszakban is teljesen védve vagyok menstruacio alatt is? Köszönöm előre is a válaszokat.
2018. máj. 4. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász!!!
2018. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos írja a betegtájékoztató,hogy az első 3 hónapban normális a pecsételő vérzés,el kellene olvasni.

Természetesen védve vagy a szünet alatt is,de vérzés alatt gondolom úgysem szexeltek,hiszen köztudottan jóval nagyobb a fertőzésveszély.

2018. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!