Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki aki ért az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki ért az alábbi dolgokhoz felvilágositana?

Figyelt kérdés

Mennyire igaz, hogy fiatalabb korban akár izgalmi állapotra lehet rendkívűli peteérés?

Mennyi ideig él az ondósejt a hüvelyben?

Én ugy tudom akár 1 hétig is, akkor hogy van a 72 órás tabletta? Ami ugye állitolag megakadályozza a beágyazódást.

Meg mivan akkor, ha 72 órás után pár nappal olyan izgalmi állapotba kerülsz hogy rendkivűli peteérés van?

Már egyre inkább nem értem a dolgokat és valaki mondja el légyszives, szerintem jo ha egy fiú is tisztában van ilyen dolgokkal. Előre is köszi.

19/F



2018. máj. 4. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendkívüli peteérés (havonta csak egyszer van), ez csak városi legenda, kutatások is bebizonyították. A hímivarsejt átlagosan 2-3 napig él a méhben (max 5 nap), a 72 órás tabletta csak akkor hat, ha nem termékenyítette meg még a petesejtet a hímivarsejt.
2018. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van olyan fogamzásgátló amely a beágyazódást is gátolja, akkor is ha a petesejt megtermékenyült, mert olyan hormonális körülményeket hoz létre hogy nem tud a zigóta beágyazódni, továbbá késlelteti a peteérést szóval a hímivarsejt nem találkozik megtermékenyíthető petesejttel. ne aggódj ezek a cuccok csaknem 100%-osan hatnak, a kivétel nem a gyógyszer hatása miatt van
2018. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha spirált raknak fel, az is jó sürgősségi fogamzásgátlónak, mert nem tud beágyazódni.
2018. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!