Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a Cerazette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a Cerazette nevű fogamzásgátó gyógyszer szedése során?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Én is nagyon sokat jártam utána ennek a kérdésnek, hogy merjem-e szedni , vagy sem.

Arra jutottam, hogy két véglet van: vagy tökéletes, és semmi tünetet nem okoz, van tej bőven 2 évig is, nincs hízás, hányinger, hányás, fejfájás, semmi, és nem esik teherbe..

a másik véglet pedig az összevissza vérzés, hányás, hízás, tejelapadás, teherbe esés, és minden egyéb kellemetlen dolog...

Én nem mertem elkezdeni szedni, maradtunk a guminál.Ki tudja, a szervezetem hogy tolerálja, a tejem nem kockáztatom (a hízás és vérzés és többi nem is érdekelne, de tejem legyen)

de ha itt rákeresel, sok ezzel kapcsolatos kérdést találsz

2008. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én négy hónapja szedem, de semmi rossz tapasztalatot nem tudok mondani róla. Nem befolyásolja a tejcsit, nem híztam.... Szóval jó! 6 hónapos baba anyukája
2008. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 dobozzzal szedtem, de abba is hagyom,folyton ennék,csoki,süti,és össze-vissza vérzek.És nagyon sok a pattanás rajtam,alig akar múlni.Próbáld ki,max te is váltasz ha nem jön be.
2008. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem lettem terhes.
2008. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
három hónapja szedem, de semmi mellékhatás. nem híztam, bőven van tejem, szédülés, stb. nincs, és vérzés sem.
2008. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!