Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erosebb gyogyszer miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erosebb gyogyszer miatt barnazas? (Tobb lent)

Figyelt kérdés
2 evig szedtem egy fogamzasgatlot folyamatosan, semmi bajom nem volt vele egeszen addig ameddig 2 ev utan el nem kezdtem barnazni eloszor csak az utolso hatoanyagos tablettanal majd a masik honapban a tabletta kozepen kezdtem el. Eleinte 1 napig tartott majd utana 4-5 napig. Elmentem nogyogyaszhoz aki csinalt egy labort amibol kiderult h minden oke velem valoszinuleg nem eleg a gyogyszerem. Oke valtottunk az Altfloralle 0,02rol 0,03ra. Ezt szedem aprilis 20.a ota viszont ma reggel vilagos bugyit huztam es nagyon nagyon halvany barnazas vagy inkabb sotetebb feher folyasnal mondanam. Remelem ertitek... :/ kicsit megijedtem, koran van szoval a dokimat nem tudom hivni hogy mit csinaljak, valakinel volt mar ilyen? Ez normalis? Kell teszteljek? Multhonapban csinaltunk egy tesztet amikor a labort keszitettuk kert terhessegit is az negativ lett, amikor elkezdtem szedni (megszakitas nelkul kezdtem el szedni az erosebbik gyogyszert) akkor nem vedekeztunk a parommal ovszerrel viszont nem is elvezett belem. Segitsetek kerlek :/

2018. máj. 2. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Még csak az első levelet szeded belőle. Az első 3 hónapban pedig lehet köztes vérzés. Ez normális, semmi gond.
2018. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor is ha folyamatosAn szedem 2 eve es elozo honapba meg a masikat szedtem ebben a honapban meg mar ezt? Az nem arra vonatkozik az a 3 honap hogy ha valaki nem szedett soha vagy sok ido utan most kezd el szedni?
2018. máj. 2. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem arra vonatkozik. Ez egy új gyógyszer, más a hatóanyagtartalma, jóhogy máshogy reagál rá a szervezeted.
2018. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!