Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap kellene bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap kellene bevenni az első tabit a fogamzásátlóból,mert letelt a 7napos szünet de még megvan..akkor most is vegyem be ugyanúgy?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
amit mondott az orvos és ami rá van írva,. azt tedd.
2008. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már régóta szedem,de mindig elmúlt a 7napos szünetben..most azonban nem...ez pedig nincs beleírva a tájékoztatóba?értelmetlenül tettem fel a kérdést vagy csak te nem tudod értelmezni?
2008. okt. 29. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! A tájékoztatóba bele van írva, hogy mi a teendő...

Elvileg a 8. napon kell elkezdeni mindig, tehát mindig ugyanazon a napon, mint máskor! Ha holnap van a 8. nap akkor holnap kezd el szedni. Ne zavarjon, hogy még megvan.

Ha elolvasod a tájékoztatót akkor benne lesz a válasz :)

2008. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Amúgy vagy 5ször átolvastam,de komolyan nem találtam..akkor csak kicsit bamba vagyok:)

2008. okt. 29. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet a Te gyogyid papírjába nincs benne, enyémbe le van írva (lindynette 20) :)


Szerintem nem gond, hogy nem múlt el, holnaptól szedjed tovább :)


Előző válaszoló

2008. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen holnap kezd el szedni a következő levelet. Ha nem teszed, akkor oda az egész hónap. Lényegtelen, hogy még vérzel, az nem fogja befolyásolni a tabi hatását. Nekem is mindig megvan még akkor, amikor a következő levelet le kell kezdenem szedni és te is így csináld, mert így kell.
2008. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen bekell szedni igy is!
2008. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ma van a 8. nap, akkor föltétlen kezd el szedni, nem baj, ha még nem múlt el. Nekem is megvan még akkor, amikor el kell kezdenem a köv. levéllel.
2008. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, az én tájékoztatómon rajta is van, hogy történjék bármi, el kell kezdeni szedni (ez amúgy a Yadine tabletta), szóval ne habozz!
2008. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!