Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzasgatlo tablettat el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzasgatlo tablettat el lehet torni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 eves vagyok, 1 eve van baratom 3 honapja elunk nemi eletet.

En nem tudom lenyelni a tablettat. Semmilyet. Panikroham es siras jon ram tole. De fel kell nonom. Muszaj lenyelni.

Gondolom az az opcio hogy eltorom kanallal es vizben megiszom vagy valami nem jatszik..

Ha nem megy, baratom se elolteti es marad a gumi.



2018. ápr. 1. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmilyen tablettát nem tudsz lenyelni, mitöl lesz jobb felezve?

Egyébként vannak ilyenek, egyik ismerösöm például a gyümölcsökkel van igy, azt mondta az orvos, hogy ez egy létezö betegség.

2018. ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A papírján nem írja, hogy egészben kell lenyelni? A betegtájékoztatón keresd meg.

Ha nem tudod lenyelni, akkor próbáld meg azt, hogy a tabit beleteszed egy kanál mézbe vagy lekvárba és azzal együtt nyeled le.

Meg tudod csinálni, ügyes leszel, hiszen az csak egy pici tabletta.

2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A fel kell nőni dolog ott kezdődik, hogy mérlegeled az egyéni elvárásaidat, szükségleteidet és eszerint választasz fogamzásgátlót.

Ha már bevállaltad, hogy hormonnal terheled a szervezeted, akkor miért nem választasz számodra kényelmes megoldást, pl spirált, hüvelygyűrűt.

Belegondoltál, hogy innentől minden egyes nap le kell nyelned egy tablettát?

Nem az a butaság a te esetedben, hogy nem tudod lenyelni, hanem az, hogy ennek ellenére is emellett döntöttél..

2,

Ha pánikrohamad vannak, akkor azzal el kell menni terápiára, fel kell kutatni az okokat, és meg kell tanulni kezelni, nem a gyakorira kiírni...

2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg nem vettem!

Csak szeretnek. A spiralt nem ajanljak.

Es nem kette, hanem porra akarom torni.

Hemofobiam is van:( tudom, beteges..

2018. ápr. 1. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:

"A spiralt nem ajanljak"

Ki?

A hormonális spirálnak van a legjobb pearl indexe az elkötés után, a hormontartalma helyileg hat, kevesebb szívódik fel a szervezetbe és van kifejlesztve nem szült nőknek kisebb változat...

Persze, lehetnek mellékhatásai, de a gyógyszertől nem roszabb.....

2018. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert abortiv. Annak ajanljak aki mar szult. + jo draga lehet
2018. ápr. 2. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:

"abortív" - ember, ez fogamzásgátló, jó hogy az...

[link]


Igen, amúgy tényleg drága, de 3-5 évig van fent, ha összeadod a gyógyszerre/óvszerre kiadott pénzt, amit 3-5 áv alatt költenétek, akkor kb ugyanott vagytok..


De mindegy, nem meggyőzni akarlak, csak tisztázni a félinformációidat.

A te tested, azt a fogamzásgátót válaszd, ami neked megfelel...

2018. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam lenyelni a gyógyszereket. Aztán mély lélegzet máshova koncentrál az agyam,előtte egy korty víz aztán rá rakom a nyelvemre és màr iszom is a vizet ennyi:)
2018. ápr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Össze lehet törni, de ha ennyire problémás a gyógyszer szedése, akkor használj óvszert, azt nem kell bevenni. :)
2018. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irass nuveringet, azt nem kell lenyelni.
2018. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!