Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasonló tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és egy szem kimarad. 10 nappal hamarabb jött meg a menstruációm, fáj a derekam, fejem, petefészkem. Mi lehet ennek az oka? Menjek orvoshoz?
2018. márc. 29. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Tegnap délben jött meg csak picit vérzett aztán semmi. Ma reggel pár csepp és megint semmi.
2018. márc. 29. 11:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így rendben van, lehet ez a kimaradt szemtől is. De ha biztosat akarsz, hívd fel a nőgyógyászodat, ő többet tud. 🙂
2018. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Lehet, hogy csak attól van, de még így nem volt és elgondolkodtató azért. Alig vérzek néha néha pár csepp csak.. Ez nem lehet terhesség jele?
2018. márc. 29. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked nincs menstruációd. Megvonásos vérzésed van, ez azt jelenti, hogy amikor megvonod magadtól a hormont, leválik a méhnyálkahártya. Mivel kihagytál egy szemet, a szervezeted nem jutott hozzá az aktuális hormonhoz. Emiatt elkezdett leválni a méhnyálkahártya. Szedd tovább a fogamzásgátlót rendesen a levél végéig, mintha nem történt volna semmi. De legalább egy hétig használj kiegészítő védekezést.
2018. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szerintem nem lehet terhesség, de ha gondolod, tesztelj aktus után kb. 2héttel
2018. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdődik a szünet akkor sem jön meg mindjárt csak van hogy 5. napra. Most meg egyet hagytam ki és meg is jött? 3. napja van meg.
2018. márc. 30. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A szervezeted ugyanúgy érzékeli a hormonhiányt. Egyfázisú tabi?
2018. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen
2018. márc. 30. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!