Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki tud hizas nelkuli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud hizas nelkuli fogamzasgatlo tabit?

Figyelt kérdés
Augusztusban kezdtem el szedni a YASMINELLE fogamzasgatlot. Most ugye marcius van 8 honap alatt hiztam 12kg. Tudom tudom a fogamzasgatlo nem hizlal blablabla. Az igazsag az hogy DE. Legalabbis az esetemben.. Emellett lehetetlen fogynom.. elotte kb 4het alatt 5-6 kg tudtam fogyni (bevalt modszerem van) most mar 2 honapja csinalom a megszokottat 0 erdemennyel. A gumira allergias vagyok es a parom sem szereti. Most kb szeptemberig szunetet tartok addig ezt a nagy felesleget lekell hogy adjam (hanyok magamtol) utanna viszont szeretnek egy ujat kezdeni. (azorvosom pont leszarja mi van velem ezt is en kertem hogy irja fel mert baratnom ezt szedi) Kerlek segitsetek!!!! Koszonom elore is :) 19/L

2018. márc. 29. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász -> vizsgálat -> megfelelő tabletta.
2018. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts nőgyógyászt, mert ott már baj van, ha az orvost nem érdekli, hogy neked jó-e vagy sem.
2018. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Létezik latexmentes gumi (tudom, hogy a barátod nem szereti, de ideiglenes megoldásnak jó).

2. Nincs olyan tabletta konkrétan, amitől nem hízol. Mindenkire egyénileg hatnak a gyógyszerek. Azért, mert A-nak bejött a x-féle bogyó, attól még neked nem biztos.

3.Válts orvost, nem lehet olyan, hogy leszarja mi van veled!

4. Mi az, hogy "ezt is en kertem hogy irja fel mert baratnom ezt szedi"? Ez nem így működik! Elküldött vizsgálatra mielőtt felírta a mostanit vagy hasraütésszerűen az általad bemondottat írta fel?

2018. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérj kivizsgálást és a megfelelőt fogod kapni. Az durva azért hogy egy orvos bemondásra felírja azt ami a barátnődnek bevált. Ez nem cukorka!

Amit én szedek több mint egy éve, attól egy grammot sem híztam. Pedig én örülnék neki mert jöhetne rám pár kiló. De látod mindenkire máshogy hat.

A lényeg hogy azonnal válts orvost és menj egy normális vizsgálatra!!

2018. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!