Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párommal együttlét közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal együttlét közben elszakadt az óvszer, az esemény utáni tabletta bevétele után teljesen biztos hogy nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Hamar észrevettük, mielőtt még elment volna bennem, de a biztonság kedvéért be szeretnék venni egy 72 órás tablettát (tegnap este történt a 'baleset'). Délután lesz orvos hogy felirassam, tudom, enélkül is kevés az esélye hogy teherbe eshetek, de inkább biztosra mennék. Így az lenne a kérdésem, hogy a tabletta bevétele után már biztos hogy nem lesz gond? Azért merül fel a kérdés bennem, mert az első 24 órában is csak 95% biztonsággal hat, azt olvastam róla.

Köszönöm!



2018. márc. 28. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnél hatott. Nálunk is elszakadt az óvszer, konkrétan kettészakadt, pedig jó minőségű volt elvileg.

Amúgy barátnőm hányt is, miután bevette, féltünk, hogy kihányta, de nem...arra készülj fel, hogy amikor felírják csúnyán fognak nézni.

2018. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hátha itt is rendben lesz minden.

Igazából csak azért félek nagyon, mert pont a ciklus 16. napján történt, amikor alapból nagyobb az esélye a teherbeesésnek. :(

2018. márc. 28. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges már bevenned, csak szarul leszel tőle nagyon. Ha nem ment el beléd, akkor több mint valószínű hogy nem vagy terhes.
2018. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd be, nem lesz gond!
2018. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, és nem akkor néznek rád csúnyán, ha esemény utániért mész, hanem akkor, ha abortuszra... (előző voltam)
2018. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szakadt el, amikor még el sem ment benned. Ilyen velem is megesett egyszer, egyből abbahagytuk, de emiatt nem mentem esemény utániért, az egy lórúgás adag. Sajnos egyszer én is rászorultam, akkor bennem maradt a gumi, tele cuccal. Na akkor szinte rohantam a dokihoz, 5 órán belül be is vettem, szerencsére nem lett gond, pedig peteérés környékén voltunk pont együtt.
2018. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!