Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem (újra) szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem (újra) szedni a yasminelle-t, és már meg kellene jönnie. Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Az első tablettát a menstruációm 2. napján szedtem be, utána a tájékoztató szerint 7 napig nem véd. Én addig nem is voltam a párommal csak a 12. nap táján (és szerintem akkor se ment el bennem) Pecsételésem nem volt, a menstruációm rendesen végig ment. Régebbi tapasztalatok alapján ma reggel kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg.

Nektek a tablettamentes időszak alatt hányadik napon jön meg?

Kicsit szurkál a hasam, mintha ici picit görcsölnék, de menstruációm az nincs :(

Baj lehet?

20/L


2010. jún. 10. 20:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és Hétfőn fogyott el (ez a 3. nap a tablettamentes időszakban)
2010. jún. 10. 20:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Még szokja a szervezeted. Lehet kicsit később fog megjönni, ne aggódj:)
2010. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van :)
2010. jún. 10. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha követted a betegtájékoztatt nagy gond nem lehet :) Lehet hogy csak majd az 5.-6. napon fog mejönni, szóval ne parázz :)
2010. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást... :D és nektek hányadik nap jön meg?
2010. jún. 10. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pénteken hagyom abba a yasminelle-t és kedden jön meg... Nem értem, miért tart ennyi ideig, amikor másoknak 2-3 nap után megjön...
2010. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szerdán hagyom abba és hétfőn reggel jön meg. :)

(Bár én mást szedek)

2010. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem. nincs baj. elszokott a szervezeted a tablettától. és még a tabi nem okozott a szervezetednek függőséget.

tudjátok h a vérzés az elvonási tünet.

2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még mindig nem :S ez a 4. nap :(:(:(:(
2010. jún. 11. 14:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjöttt!!!!
2010. jún. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!