Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire gyakori a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a fogamzásgátló általi mellnövekedés?

Figyelt kérdés
Mielőtt támadások érnének:NEM emiatt szedném...csupán nem bánnám, ha tapasztalnám eme kellemes mellékhatást:)
2008. okt. 28. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem hülyeség, mert nem minden fogamzásg. tartalmazza ugyanazt a hatóanyagot!


mellesleg rohadtul nem egészséges a női méh, és a nő egészségére nézve a fogamzásgátló... inkább huzzon a párod két gumit!

2008. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én 2 fajtát szedtem,egyiknek sem volt ilyen hatása.

Sőt,azt kell mondanom semmilyen mellékhatása sem volt.

Én nagyon megvoltam elégedve vele.

2008. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőtt tőle a mellem:) vannak olyan gyógyszerek, amik rásegitenek, nem nagyon, de azért egy kicsit igen.
2008. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
elofordul, de nem nagyon gyakori. En 3 felet szedtem, az elsotol nottek kicsit, de az is olyan volt, hogy fajtak is kozben. Szoval ez inkabb a szervezetedtol fugg, hogy hogyan reagal a tabikra.
2008. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek egészen elkerekedtek tőle a mellei :)
2008. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"mellesleg rohadtul nem egészséges a női méh, és a nő egészségére nézve a fogamzásgátló... "


Hát akkor ne szedd inkább szexelj 20 gumival és akkor nem is érzel majd semmit,de legalább nem leszel terhes :D


visszatérve.


Nekem nem nőtt :( Harmonetet szedek,éshát én is elviseltem volna,ha nőttek volna,mert hát nem nagyok :/ De nem jött össze :D Szóval maradok a 70B-mnél :DDD

2008. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Az első válaszolónak üzenem,inkább szedjen gyógyszert,mint abortuszra rohangáljon 3 havonta!!

Na az tényleg megterhelő a női szervezetnek!!

Én inkább megdícsérem ezt a hölgyet,hogy szeretne védekezni,semmit nem bíz a véletlenre!!

2.válaszoló voltam (le is pontozhat,nem hat meg)

2008. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!1. válaszolónak üzenem, hogy nem kértem , hogy felvilágosítást adjon a fogamzásgátló hatásairó, és más módszert ajánljon helyette.2 gumi?Nevetséges..akkor hol marad az élvezet?Szerintem mindenki tisztában van a tabletta pozitív és negatív hatásaival egyaránt, és mindennel együtt úgy gondolom, hogy megéri.
2008. okt. 29. 07:34
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok!Én Meliane-t szedek.2hónapja kezdtem el.Lehetséges hogy a mellfeszülés és fájás ettől van?Mert hogy nem a menstruációm érkezése miatt az biztos.Segítsetek.
2009. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csörpike válasza:

És akinek nőtt tőle melyiket használta?

használt valik tri-minulet drazsét?milyen mellékhatásokat figyeltél meg?

2010. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!