Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányként gáz óvszert venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként gáz óvszert venni?

Figyelt kérdés
A barátom nálunk fog aludni először, mivel vettünk új házat és lett saját szobám. Eddig mindig nála aludtunk és az óvszert is ő vette, viszont úgy gondolom, hogyha nálunk vagyunk, akkor úgy normális, hogy én veszem meg. Egyáltalán nem félek bemenni és megvenni, viszont lányként nem fognak furcsán nézni rám?
2018. márc. 13. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mégis félsz... Szerintem az óvszer a férfi dolga, akárhol találkozis is a pár, de baj nem lehet abból, ha mindig van nálad is egy-kettő.
2018. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Azért van, hogy megvedd, és használjátok...
2018. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy nekik, ki veszi, tapasztalataim szerint olyan semlegesen kezelik az eladók, mint bármelyik másik terméket. Vagy nekem legalábbis nem rémlik, hogy bármikor is bárki akárhogy nézett volna rám miatta. Ugyanolyan unott monotonitással csipogják le, mintha egy szappant vennél kb.
2018. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 13. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszolónak nagyon igaza van. Pár hónapot diákként dolgoztam kasszásként, és időm sem volt azt nézegetni, hogy ki mit vásárolt. Csak az volt a cél, hogy mihamarabb lenyomjam a sort.
2018. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A választ megkaptad én a 3-as hozzászólást egészítem ki, nekem Tescoban volt egyszer, önkiszolgálóban vettem, és aki ott van nő hogy segítsen, mosolygott végig amíg fizettem elraktam, sétálva meg kifele ennyit mondott, gratulálok :D de nem úgy hogy rossz indulattal hanem viccből, de amúgy minden más esetben tényleg semlegesen viselkedtek.
2018. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak, senki nem foglalkozik vele, hogy ki mit vesz. Max felnéznek köszönni, de nem foglalkoznak vele, hogy ki mit vesz..Én férfiként nem egyszer vettem már tampont, abból se volt probléma.

Szerintem az abortuszra várni sokkal gázabb

2018. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 - Ez tetszik, arc lehetett! :D

Köszi mégegyszer :)

2018. márc. 13. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálam mindig van egy, mert sose lehet tudni.


21/L

2018. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz. És ha bárki is emaitt furcsán néz rád,akkor kérdezd meg,hogy jobb lenne ha abortuszra mennél?

Én úgy gondolom akinek van kicsi esze az úgy van vele,hogy

1. Ez egy természetes dolog

2. Leglább odafigyelsz


És én is csatlakozom a 3-ashoz,nem szokta Őket érdekelni

2018. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!