Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlót írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlót írt fel a nőgyógyászom. Milyen tapasztalatok vannak ezzel a gyógszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált. Az első menstruációm sokkal erősebb volt, utána viszont enyhült. Azóta nem szakad le a derekam, ha beteg vagyok, és nem görcsölök. Ja és 5 napra kurtította. De ami a legfontosabb nekem, hogy rendszeres lett. (Én ezért is kaptam, és nem védekezési célból.)

Mellékhatása nálam nem jelentkezett. Annyi, hogy nagyobb lett az étvágyam. Viszont hízni, így sem híztam, csak többet eszek.

2008. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy éve szedem ezt a tablettát és nincs vele semmi problémám. A menstruációm nagyon kevéske mellette. Hízni nem híztam, az arcbőrömnek is jót tett, nem érzem magam rosszul mellette.
2008. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

off:

Mindjárt beír valaki, aki már hallott olyan emberről, aki hallott 386 lányról, akik mély vénás trombózist kaptak, leszakadt a bal kezük és még az orrukon is nőtt egy pattanás :D

on: A tájékoztatót érdemes megnézni, igazából ezeknek csak akkor jön elő mellékhatásuk, ha közbe masszívan cigizel, vagy hasonló amúgy is roppant kellemes dolgot végzel.

2008. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok.

nagyon jó gyógyszer a belara, új és alacsony hormon tartalmú.

szedd bátran:)

2008. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)
2008. okt. 28. 18:38
 6/6 anonim válasza:

Nekem ez volt az első tablettám, majdnem ráment a kapcsolatom.. :/ kb 8 hónapja szedem, most már végre minden ok! :)

Kezdetben minden este sírtam, amin korábban nevettem, azon akkor bőgtem.. 1-2 hónap elteltével már nem voltam lelkileg labilis :)

Után jött a hajnali gyomorfájás, ám ez is pár hónap múlva elmúlt :)

Sajnos a szexet már nem kívánom annyira, de észrevettem, ez csak akkor van, ha elötte veszem be.. különben nincs baj :)

Próbáld ki, hátha neked nem lesz ennyi bajod. :)

2009. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!