Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges így teberbe esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így teberbe esni?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló szedése mellett, ráadásul csak az előváladékból lehetett spermium.


Bocsi, én is utálom az ilyen jellegű kérdéseket, de most elég bizonytalan vagyok..



2018. febr. 28. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért szedsz fogamzásgátlót? Nem azért, hogy ne kelljen ezt megkérdezni?
2018. febr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzasgatlo eleve nagyon kevesre csokkenti a teherbe eses eselyet.

Az elovaladektol is teherbe lehet esni ,de joval kevesebb az eselye mint a rendes ejakulaciotol.

Osszegezve ,valamennyi kis minimalis esely elvileg van ,de en nem aggodnek.

2018. febr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1, szedek, rendeltetésszerűen szedem, ezzel kezdtem
2018. febr. 28. 06:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Am az sem 100%...
2018. febr. 28. 06:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, beléd is lehet élvezni minden nap tízszer. Akkor se leszel terhes. Erre való.
2018. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet!
2018. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, aki szexuális életet él, az vállalja a teherbeesés kockázatát, bármilyen módszerrel védekezik is. A szex ezzel jár, rendes védekezés mellett is van minimális esélye. Ezt el kell fogadni, vagy ha képtelen vagy rá, akkor önmegtartóztató életet kell élni.


A felvázolt helyzetben minimális az esély.

2018. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem majd tesztelek egyet a nyugalmam érdekében.
2018. febr. 28. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Csak hogy kicsit radhozzam a fraszt,a terhessegi teszt is csak 99%-os pontossagot ad :D annak is van pár milliomod % esélye ,hogy 10 terhességi teszt is hibas adatot fog mutatni :D

De a viccet felreteve,,ha tenyleg rendesen szedsz fogamzasgatlot akkor nem valoszinu,hogy terhes leszel

2018. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ezzel tisztában vagyok, csak nem megszokott dolgokat tapasztaltam, emiatt kezdtem aggódni.
2018. febr. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!