Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer?

Figyelt kérdés

Olvastam neten, hogy a hugy csőben lévő aktus utáni spermiumok megtapadhatnak az előváladékban (feltéve ha 2 akció van 1 alkalommal)

Ha csak 1 és a pasi/fiú szex közben még az érzetét sem érezte, hogy elmenne és nem is élvezett bele a végén a lányba mekkora esély lehet a terhességre ?

1 spermium mennyi ideig életképes szabad levegőn?



2018. febr. 24. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos módszer NEM védekezés!

Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Terhesség még védekezés mellett is összejöhet, nem még védekezés nélkül. Ez a módszer azoknak jó, akiknek mindegy hogy összejön-e a baba vagy sem. Ha nem akartok babát, védekezzetek rendesen, óvszerrel vagy valamilyen fogamzásgátló készítménnyel.

2018. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az egyes véleményét!


Ha én azt írom, hogy effajta "védekezés" mellett csak 1% az esély a teherbeesésre, de te (vagy a párod, a szövegből nem derült ki a nemed) terhes lesz, vigasztalni fog, hogy az esély nagyon kicsi volt? Ugye, hogy nem. Szabad levegőn a spermium nem sokáig életképes, max pár perc. De a méhben több napig is vígan elvan. És ha csak 5 nap múlva érik meg a pete, azt szépen megvárja.

2018. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
2018. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, bár a kérdésemre még mindig nem kaptam választ...
2018. febr. 24. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg? Szerintem válaszoltam rá. Felesleges az esélyeket latolgatni, mert azt képtelenség pontosan meghatározni. Van rá esely, és az már bőven elég.
2018. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
37% a terhesség esélye a megszakításos módszerrel, egy spermium megfelelő körülmények között 5-6 napig is élet képes lehet.
2018. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olvastam neten, hogy a hugy csőben lévő aktus utáni spermiumok megtapadhatnak az előváladékban (feltéve ha 2 akció van 1 alkalommal)

Ha csak 1 és a pasi/fiú szex közben még az érzetét sem érezte, hogy elmenne és nem is élvezett bele a végén a lányba mekkora esély lehet a terhességre ?

2018. febr. 24. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
1-37% Már írtuk.
2018. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen 14 hetes várandós vagyok, megszakításos "védekezés" mellett jött össze. Mondjuk nálunk nem tragédia, mert elfér még egy gyerek, de ugyan így te is teherbe eshetsz.
2018. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!