Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen érzésnek kell lenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen érzésnek kell lenni az óvszernek, vagy rossz méretet vettem?

Figyelt kérdés

Alakulnak a dolgok szexuális életem terén, és gondoltam, hogy előbb inkább megtanulom egyedül rendesen felhelyezni az óvszert, ne élesben bénázzak.


Vettem egy doboz Durex Classicot, 56mm van ráírva. Alig tudtam felrakni. Azt hittem, hogy azért nem tudom csavarni, mert fordítva raktem fel, de nem, elővettem egy új darabot, jó irányba raktam fel, és alig bírtam lecsavarni a végéig az óvszert.


Mikor nagy nehezen felküzdöttem, akkor meg egy "konstans nyomást" éreztem a pénisz teljes hosszán, és szuper érzékénnyé váltam, irgalmatlanul hamar elmentem. (Igen, gondoltam ezt a részt is inkább egyedül próbálom ki..)


Kérdésem a következő: valamit rosszul csinálhattam, gyakoroljak még, vagy rossz méretű óvszert vettem?


2018. febr. 14. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis alap teoria. Alapbol az ovszereket 3 méretbe soruljuk. Vannak a normál, tandard méretek. Ezen felul vannak extra kicsik és extra nagyok. na már most, a normál méret is egy adott határon belul mozog. A normál méret határai az kb 53-56 mm kozott mozog. Ezek szerint te már igy is egy "nagyobb" fajtát vettél.


Teoria 2: az ovszernek egy feszes, szuk érzetet kell hogy adjon. Feszulni kell kicsit a farkon. Nem szabad, hogy lotyogjon a farkadon. Muszáj szorosan lenni rajta. A nokon a harisnya is feszes, de nem elviselhetetlenu. Ilyen az ovszer is.


Ezt neked kell viszont már kiértékelned, hogy mennyire szorít. Vagy elviselhetetlenul szorítja a farkad, ugy, hogy erzed, hogy gátol a merevségben, fajdalmasan szorít, esetleg valahol belevág. Vagy csak pusztán zavar, és ugymond bezártség érzeted van egy szuk gumiban, ami feszul a farkadon. De viszont nem szorít konkrétan sehol. Amennyiben az utolso eset érvényes, akkor az ovszer jo meretu. Csak meg kell szokni az érzést. Kell neki egy két alkalom, amíg kezdo férfi hozzászoktatja a gyomrát a gumi hordásához. Eleinte nekem is ilyen volt. Pár alkalom és elmulik a felé érzett undor, es a szukosséget is megszokod.


Aennyiben viszont nagyon szorít, vegyél esetleg más gyártotol egy 56os ovszert. Ahány gyárto, az mind eltér. Lehet más 56 osa szélesebb mint a durex. Vagy vegyél extra nagy ovszert. De igazábol azok már tényleg nagyon komoly szerszámokra kellenek. Bizony 20 centi koruli szerszámokra, és nagyon vastagokra.


Az érzékenység azért lehet, mert ovszerben nem a bort huzkodo a farkadom, hanem hátra van feszulve, és olyankor egyenes ingert kap a makk széle, amin kozvetlen csuszkál egy ásik test. Ezért másabb az érzés. Viszont rájátszhatott kicsit a felfokozott vágy is. Egy uj dolog volt, és biztos ráfiloztal, hogy most mint ha punciba tennéd. Ez normális dolog.


Szerintem nem rontottál el semmit. MInden jol ment. Csak gyakorolj még pár alkalmat, és szépen hozzászoksz az ovszerhez. Probálhatsz bátran bármilyen más árkát, amit a Durex mellett a normál uzletekben árulnak. Mind be van tesztelve, es eros, ugyan olyan normákat kell teljesíteniuk, mint a Durexnek. Csak marketing az egész. A biztonság az ugyan az.


Ne feledd, a sex elejétol fel kell huzni az ovszert. Nem szabad egy percre se punciba szurni nélkule. Nincs olyan, hogy csak 2x beteszem. Foleg kezdonél, mert az elso alkalomál valosinuleg, hogy ketto betevés után el is élvezel. Minden ferfivel így van, ezen kár is gondolkodni vagy izgulni :D ELfogadod és rohogsz rajta. Majd 2. 3. alkalomra jobb lesz. SZoval, nem kell neked hogy aggodj a terhességen, mert teleélvezted a puncit.

2018. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Béla. A Király. ***** válasza:
100%

Az a jó méret, ami rásimul szépen, meg enyhén "szorít", de nem érzed kötözött sonkának benne a dákód. A jó méretű kotont pár határozott gördítéssel fel lehet görgetni, amivel küzdeni kell, az valszeg szoros.


A normál óvszerek nekem is mind szorítanak, de a MySize-nak van egy csomó mérete, meg mérettáblázata, hogy milyen kerületre milyet ajánl. Nekem a MySize 69 vált be. De van 64-es, 60-as, meg alatta csomó.

2018. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A MySize-t tudom ajánlani én is! Nekem a 14 cm-es kerületre a 64-es tökéletes. (13-14 között ajánlja asszem a 64-est.)
2018. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá a kettes válaszához, hogy ha elején nehéz feltenni. Az elso pár gordulés alapbol nehéz. Az a legnehezebb része a felhuzásnak. Kezdo ferfiként meg végképp. Jo merev peniszre kell felhuzni, ugy a legkonnyebb. Idovel majd belejosz. En már jo pár év után ha nem állok 100%osan, vagy csak ugy simán is, még mindig az elso 2 gordítés a neheze a dolognak. Nem azt mondom, hogy nehéz felhuzni, mert felhuzom egy másod perce fele alatt is, de ott van még mindig a leg része.
2018. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora atmeroju a farkad?
2018. febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket mindenkinek!


Utolsó: 14 cm a kerülete a közepén

2018. febr. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!