Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esely a terhessegre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
Nuvaringet hasznalok par honapja. Tegnap kivettem egyuttletkor es teljesen kiment a fejembol a 3 oras idokorlat. Most tettem egy ujat vissza.

2018. febr. 6. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg,hogy melyik héten mi a teendő,ha 3 óránál tovább volt kint a gyűrű.

Valamennyi esély van rá.

2018. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hetem van... holnap lenne ovum.
2018. febr. 6. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát a 2.héten történt?

Az ovulációdat mihez képest számolod?Nem is mensizel a gyűrű mellett.:)

2018. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hetig lehet bent a gyuru. Utana 1 het szunet. Az 1 het alatt rendes menzeszem van ami 5-6 napig tart. Az igen baj ha valaki nem menzeszel ez ido alatt.
2018. febr. 6. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem menstruálsz hormonális fogamzásgátló mellett.Peteérésed sincs,de ezt a tájékoztató is írja.

Megvonásos vérzésed van,amit a hormonok okoznak.3 hétig tolja neked a hormonokat,aztán megvonod magadtól őket,ezért megvonásos vérzés a neve.Te nem menstruálsz,hanem mű ciklusod van.Nem igazi menstruációd van,ha lenne peteérésed,az régen rossz lenne,mert teherbe eshetnél.

Nézd meg,hogy mi a teendő,ha a 2. héten maradt kint a nuvaring.

2018. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!