Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha allergiás vagyok a latexre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha allergiás vagyok a latexre, akkor ezt kitudom próbálni?

Figyelt kérdés
Pl. máshol érintem a bőrömhöz. Ott is megjelennek a tünetek, ha allergiás vagyok?
2018. febr. 4. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Vegyél egy sima latexből készült gumikesztyűt. Ha allergiás vagy rá, akkor a kezeden is meg fognak jelenni a tünetek.
2018. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2018. febr. 4. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak latexmentek gumik. Ajánlom a SKIN márka latexmentessét. Kék szinu. Az extra sikositott és latexmentes egyben. Én attol még jobb gumit életemben nem tapasztaltam. Férfiként mondon. Barátnom simán bírja, pedig latexalergiás. Az egy olyan finom anyagu gumi, semmi gumi érzete nincs neki. Puha és kényelmes. A sikosítása pedig nagyon jo, es sokáig kitarto.


UI a kesztyutol is ténylege kijon. Barátnom nem is tudja hordani.

26F

2018. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!