Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül kezdés, majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül kezdés, majd gumival folytatás?

Figyelt kérdés

Helló!


udom lerágott csont mindenkinek és napjában kb 5 ezer ilyen kérdés van, de a barátnőmmel január 4.-én jött meg és 21.-én együtt voltunk 5 percig kb gumi nélkül és guival fejeztük be, ez volt az első aktus..szóval nem lehetett a húgycsőben élő spermium én mégis aggódom egy kicsit....Tudom, most jöhetnek azok, hogy felelőtlenek vagyunk, nem várok megnyugtatást de leírhatnátok páran, hogy mit gondoltok...a jövőben természetesen fogamzásgátlóval fogunk védekezni...



2018. jan. 31. 12:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ment a plusz, neked is, 30 éves vagyok nem vágom földhoz magam a gyerek miatt de aggódom...
2018. jan. 31. 13:00
 12/21 anonim ***** válasza:

Én nőként nem engedtem az ilyet a barátomnak. De szerencsére volt esze, és nem is akarta így csinálni.


A ciklus 17. napján szexeltetek. Bár azt nem írtad, milyen hosszúak a ciklusai (fontos infó lenne), de én igencsak be lennek sz@rva, ugyanis ez körülbelül a középidő. Ovuláció pedig általában akkor szokott lenni. Az előváladék távozását egyikőtök sem fogja érezni aktus közben. Abban pedig lehetnek élő spermiumok. Egy is elég.

2018. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
28. nem volt benne a termékeny időszakban...
2018. jan. 31. 13:23
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gép. Ha véletlen később volt valami miatt a péteérése, akkor simán volt termékeny időszaka.

Ha megbízható lenne a naptármódszer, mindenki azt csinálná...

2018. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, tényleg elszámoltam. De a 28. napon is teherbe lehet esni. Sőt, menstruáció alatt is.
2018. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
mármint 28 napos a ciklusa...nem volt termékeny időszkban, mindazonáltal igazad van abban amit leírtál...
2018. jan. 31. 13:39
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor elmeletikeg 1-jén kell megjönnie a menstruációjának. Imádkozzatok. És csináljon egy tesztet, ha pár napot késik.
2018. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, hogy 28 napos a ciklussa, de nem szabályszerű hogy pont a középen van peteérés.
2018. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
3 éve csináljuk ìgy párommal rendszeresen, nem voltam még terhes. Tehát kevés az esély
2018. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, te vagy a férfi? :D
2018. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!