Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora tablettáról vélemény?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora tablettáról vélemény? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy mennyire megbízható, és azok akik szedik és karcsúak alapból (génekből adódóan) híztak e tőle?

Van valakinek rossz tapasztalata ezzel a tablettával kapcsolatban?



2018. jan. 23. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van vele. 6 éve szedem és nem híztam tőle, semmi ''nem akart'' sem történt. Más mellékhatást nem vettem észre. Ajánlom! Viszont nagyon vigyázz hogy minden egyes nap bevedd mert különben egész hónapban meg van a lehetőség hogy baj lesz...
2018. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 éve szedem, semmi probléma nem volt sosem. Nem híztam tőle semennyit sem, genetikailag vagyok vékony (30 éves koromig ha tömtek se voltam több 47 kilónál, de hála égnek azóta tudtam hízni, igaz mástól). Semmilyen mellékhatás nem jött elő nálam.

A libidómra sincs hatással. Arra az volt egyedül hatással, hogy amióta új partnerem van mégnedevesebb vagyok és jobban kívánom vele az együttlétet, a korábbi páromnál száraz voltam, mint a sivatag és már akkor is szedtem ezt a gyógyszert.


Egyre drágább ez a negtívuma. Pont ma váltottam ki 6e volt.

2019. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!