Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyersen de leírom, beleélvezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyersen de leírom, beleélveztem a barátnőmbe, rá 9 órára bevette az eseményutánit, és miután bevette rá 1 órára megint beleélveztem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mire számíthatsz?

Kilenc hónap múlva egy emberi lényre, akiért felelősséggel tartozol.

Az esemény utáni tabletta általában párban van. Az elsőt 72 órával az esemény után, a másodikat pedig az első beszedése után 12 órával kell bevenni. Bár azt hiszem van egy darabos is.

Maga a tabletta a megtermékenyített petesejt beágyazódását akadályozza meg. Magas hormontartalma miatt még az sem javasolt, hogy 1-2 hónapon belül kétszer alkalmazzák. Tehát az nagyon szar ötlet lenne, hogy most vegyen be még egyet.

Ha már bacni tudsz, legyen eszed arra is, hogy gumit húzol a kis phaszodra, te szerencsétlen.

2018. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan áruld már el, hogy ez a gondolat mégis honnan jött?

"Már elsőre se húztam kotont, még tele is nyomtam, biztos, ami biztos, majd miután mindketten összefostunk magunkat, hogy gyerek lesz és bevette a tabit, még egyszer telinyomtam..."


Imádkozzál, hogy ne essen teherbe, mert mást marhára nem tudsz tenni.


Minden esemény utáni tájékoztatójába bele van írva, hogy az utána következő aktusoknál nem véd.

2018. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

legalabb ha ennyire szerencsetlenek vagytok, miert nem lehet gumit huzni???? Vagy fogamzasgatlot szedni??? Vagy nem szexelni???

Most lehet imadkozni. Mast nem. Mostmar ne verd teli megint, legyszives!

2018. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz terhes. De te egy barom vagy.
2018. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

en azt mondom most elvezz bele harmadszorra

aztan menjetek egy masik esemeny utani tabiert


mindenki nyer

2018. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Terhes lett?
2018. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? :/
2018. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!