Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég 1 hét kiegészítő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég 1 hét kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Az ünnepek miatt elég hülyén rendelt a dokim (magán szóval sztk-ban semmi papírom, nem fogják csak úgy hozzámvágni a receptet ha azt mondom én tééééényleg ilyet használok naaaa higyje el doki) szóval nem tudtam időben feliratni a következő adag Nuvaringet, mivel a 4. fent töltött héten is véd így kitoltam 4. hét utolsó napjáig kedd reggel (az a baj nem emlékszem reggel vagy este tettem-e fel) majd kivártam a 7 napos szünet végét, jövő keddet mikor először rendelt a dokim de csak délután, viszont így meg tudtam oldani hogy csak fél nap késéseel kerüljön fel a következő, ilyenkor elég ha az első héten kiegészítő védekezést használunk? (természetesen mivel előre tudtam hogy ez lesz így már a gyűrűmentes időszakban is használtunk gumit)
2018. jan. 13. 17:17
 1/2 anonim válasza:

Szerintem használjatok! Jobb félni mint megijedni :)

De elvileg a gyógyszernek még hatnia kell

2018. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Használunk mindenképp, azon goldolkoztam elég lesz-e az előírt szünet :)
2018. jan. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!