Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell felhúzni egy óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felhúzni egy óvszert?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyről hallottam, olvastam már azt a módszert, hogy megfogom a végét, és letekerem szépen, de gyakorlatilag nekem nem megy. Csak ha letekerem vagy 3szor, utána szétfeszítem és úgy teszem rá. Elég vastag az enyém, körülbelül 16 cm kerülete van. Hol találok olyat, ami jó lenne rám? Ha nagyobbat veszek, mondjuk egy 60+osat, akkor az nem fog lecsúszni?
2018. jan. 11. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell, ahogy csinálod, azért nem megy, mert kicsi a gumi, nagyobb méret kell.

Fontos, hogy erre odafigyelj, mert ha nem jó a méret, akkor könynen szaakdhat a gumi vagy elnyomhatod úgy a farkad, hogy utánna fájni fog, rosszabb esetben meg az erekcióval is problémák lesznek.


Én azt javaslom, hogy kísérletezz.

Vegyél többet és próbáld ki, máshogy sajnos nem megy.

2018. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
16 cm-es kerületre pl MySize 69 mm kell. Ne használj szűk gumit, mert szakadni fog.
2018. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!