Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogok életemben először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok életemben először fogamzásgátlót szedni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hízás, rosszullét, fejfájás stb..

Tudom, hogy mindenki máshogy működik, de érdekelne, ugyanis kicsit tartok a negatív mellékhatásoktól.

Ugyanakkor a pozitív tapasztalatok is ugyanúgy érdekelnek. Még nem választottuk ki a pontos típust.

Köszönöm.


2018. jan. 4. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor elmész nőgyógyászhoz, ajánlani fognak 1-2 fajtát (nálam ez volt). Én kicsit érzékenyebb lettem meg többet fájt a fejem kb. 2 hónapig, de ahogy mondtad, ez mindenkinél más. Amennyiben olyan mellékhatások jelentkeznek, amik nagyon durvák vagy nem múlnak el, akkor az orvos ad neked másik fajtát, nincs mitől tartani. :)
2018. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem brutálisan megingatta az egész hormonháztartásom, amit évekig nyögött a testem, mire helyreállt kezelések nélkül is a normális érték. Soha életemben semmi bajom nem volt, volt előtte vérvizsgálat, stb, élsportoló voltam, egészségesen étkeztem. És nem csak velem esett meg, hogy nem piti problémák ütköztek ki (hízás, fejfájás), hanem komoly hormonális szövődmények, amiket nem is lehet csak úgy pikk pakk helyre rakni.


Ha visszamehetnék a múltba, esküszöm pofán vágnám magam és mondanám, hogy sose szedjek fogamzásgátlót.


Őszinte véleményem. Még a megszakítás is jobb, attól 7 éve nem esek teherbe. De az is lehet már rég meddő vagyok, csak nem tudok róla.

2018. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én amikor először kezdtem szedni, csak pár hónapig szedtem, a kapcsolat vége fele, a szakítás miatt meggondolatlanul hagytam abba, tehát nem utolsó szemet is beszedve stb. Az eredménye undorító pattanásos bőr lett, amivel kb egy évig szenvedtem, majd mikor megismertem a jelenlegi párom, elkezdtem szedni egy másikat. Ettől végülis nincsenek rossz mellékhatások -vagy inkább úgy mondom, nem a szokványosak, ugyanis hízás helyett fogytam, nagyobb lett a mellem, stb. Viszont! Óriási hangulatingadozásaim vannak, eleinte letargia, depresszió és rendkívül érzékeny, emocionális vagyok. Lényegében ötszörösére felerősítette azt amilyen egyébként is vagyok... :D Ja és a bőröm makulátlan, egyenletes, pattanásmentes. Tehát van negatív és pozitív oldala is...


22L

2018. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!