Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű használata nehéz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű használata nehéz? Jó a pattanások ellen ez is?

Figyelt kérdés
Laktóz érzékeny vagyok, és az összes tablettás fogamzásgátlóban van laktóz. A pattanásaimra szedtem volna. Erre a nőgyógyászom felirta nekem a hüvely gyűrűt. Nehéz használni? Honnan tudni, hogy jól fent van e? Nehéz kiszedni? Ugyanolyan hatása van a pattanások ellen mint egy sima fogamzásgátlónak? minden infót szívesen fogadok a témában.köszi
2010. jún. 4. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Udv.! A menstruacio elso napjan kell felhelyezni a gyurut, ahol formajanak koszonhetoen a helyen marad, es csak ritkan lehet erezni. Harom het letelte utan kell eltavolitani, majd 3-4 nap mulva kovetkezik be a megvonasos verzes, hasonloan a fogamzasgatlo tablettak hasznalata soran jelentkezo verzeshez, majd a 7 nap letelte utan egy ujabb gyurut kell fel helyezni a huvelybe. A gyuru alacsony hormontartalmu fogamzasgatlo modszer, benne osztrogen es progeszteron talalhato, amely fokozatosan szivodik fel a huvelyfalon keresztul, a tapcsatornat kikerulve... A szeretkezes soran erzheto.

a nogyogyasz szabaly szerint kellett volna irjon egy hasznalati utasitast amelyeben le kellett volna irja hogy menyi idonket lehet szeretkezni egy nap ... Minden nap lehet egyszer max ketszer de tobszor nem s nem szabad csak 3 orat ...

Egyepkent nogyogyasz vagyok , s orulok hogy segithetek .

Dr.David

2010. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Pattanásokra fogamzásgátlót...hihetetlen, hogy már minden nyavajára azt adnak...mintha cukorka lenne komolyan.

Amúgy lehet javít rajta, de közel se biztos. De ugyanolyan hatása van, mint a fogamzásgátlóknak.

2010. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dr. David, komolyan nőgyógyász vagy? Mi a neved? Hol végeztél?
2010. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyjad már dehogy nőgyógyász!

Láttad volna a többi kommentjét itt-ott, valami fantasztikus XD

2010. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szoktak felírni pattanásokra és rendszertelen havira is. Ezek általában nem olyan erősek, ezért nem is ajánlatos használatukkor szeretkezni minden védekezés nélkül.
2010. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11:26os! Hogy érted? Nincs annyi hormon a gyűrűbe, h ne lehessen nyugodtan szexelni?
2010. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogynincs, a hüvelygyűrű ezért van, fogamzásgátló eszköz, nem kell mellé kiegészítő védekezés.


Szerintem ő arra gondolt, hogy vannak olyan tabik pl Diane 35, amik nem ezért lettek gyártva, hanem bőrgyógyászati célból, ez csak egy "mellékhatása" hogy gátolja a peteérést. De ha nincsenek bőrproblémáid, nem ezt fogja felírni.

2010. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

11:21 Lehet hogy neked nem tetszik de azert ne tedd a kezed a tuzbe emiatt majd mikor elvegzel 3 ev egyetemet s dolgozol 8 evet mint orvos akkor meg elfogadom hogy lenezz illetve serteges de addig nem turom el hogy egy taknyos idetlenkedjen ....

Ha akkora Sztar vagy miert nem irtal valaszt a kerdesre elmodom en mert tudom mert neked halvany lila fogalmad sincs az egeszrol !!!

2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha tényleg nőgyógyász lennél, tisztában lennél azzal, hogy egy orvos nem 3 évig tanul az egyetemen.

Másrészt egy orvos még akkor sem beszélne így senkivel, ha vki bunkó lenne vele;)

Ha tényleg orvos vagy, akkor írd be a neved. Hiszen ha normális választ adsz a kérdésekre, akkor felvállalhatod, nem?

Elég undorító dolog orvosnak kiadni magad egy ilyen oldalon, mert sajnos vannak olyan emberek, akik elhiszik...

2010. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve gyűrűm van. Megbízható nagyon!!!! Nekem kevesebb patanásom lett tőle.
2010. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!