Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet rá bizonyíték?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet rá bizonyíték?

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményeteket. Együtt voltunk a barátommal, védekeztünk, viszont még az aktus elején elszakadt a gumi. Akkor még nem élvezett semmi.Szinte azonnal észrevettük és újra cseréltük. Másnap pedig megjött a menstruációm. Ez lehet biztosíték arra, hogy még véletlenül sem estem teherbe?

2018. jan. 2. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2018. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ne aggódj.
2018. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a mensi bizonyíték. Nyugodj meg.
2018. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bizti kedvéért vegyél 1 tesztet.
2018. jan. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy tudjátok ilyen sokan elszakítani a gumit? Használtam már én is jópárszor, de soha nem szakadt el, pedig a méretem is elég nagy és hevesen is szeretkezek ha úgy van kedvem. Szóval mégis mit csináltok vele?


Egyébként nem vagy terhes.

2018. jan. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se értem,hogy szakad el nálatok mindig!
2018. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami más is kerül a farok mellé, attól szakad el?

Még körömmel se könnyű kihasítani...

2018. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, de a másnapi mensi nem bizonyíték mert az valószínűleg még az előző nem megtermékenyült petesejt eredménye. Ha most teherbe estél volna, akkor majd a következő nem jönne meg.

Szerintem.

2018. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8, ez téves. A mensi azt bizonyítja, hogy nem ágyazódott be megtermékenyített petesejt a méhnyálkahártyába. Ugyanakkor minden, ami a méhben volt, lelökődik, kimosódik, beleértve a spermiumokat is.

De még ha nagyon élénk fantáziával föltételezem, hogy az a spermium már feljutott a méhkürtbe, akkor is vagy két hétig még életben kellene maradnia, hogy a következő érett pete ott találja. Ez már kizárt.

2018. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2018. jan. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!