Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vény nélkül, Több szemes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Vény nélkül, Több szemes és mennyi az ára?

Figyelt kérdés

Neten nem találtam róla kellő információt, lehet rosszul kerestem.

Az esemény utáni fogamzásgátlók vény nélküliek?

Neten írták, hogy 1 tablettás, de van olyan amelyikbe több van, hogy mondjuk 2 éjszaka között ne kelljen a patikába rohangálni?

Milyen árú? Erről se nagyon találtam semmit.


2018. jan. 1. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Vényköteles.Az orvos írja fel.Kb.5-7000 Ft.

Ha valakivel egyszer történik egy "baleset",az onnantól kezdve elővigyázatosabb lesz,tehát nem fordul elő vele még egyszer ugyanaz a szitu.Tehát nem rohangászunk érte a patikába,hanem érett gondolkodású emberként védekezünk.

2018. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vény nélkül, legálisan biztos, hogy esemény utáni fogamzásgátló tablettát nem fogsz kapni, mivel akkora mennyiségű hormont tartalmaz, ami alapból összebarmolja a hormonháztartásodat. Évente egy szemet is sokallanak a nőgyógyászok. Gondolj bele, ha vény nélkül kapható lenne, akkor úgy szednék az emberek, mint a cukorkát, amivel kinyírnák a nők (esetleg az elvetemültebb férfiak) magukat.
2018. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magyarul kénytelen leszek tovább szedni a jelenlegit, még vagy 20 évig, köszönöm.
2018. jan. 1. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Na várj. Te most azt akarod mondani, hogy minden egyes szex után mész a nőgyógyászodhoz receptért?
2018. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem.🤔
2018. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

??????????????????????????????????????????

MI VAN???????


Te most vagy egy troll vagy, vagy egy olyan hülye nő, akinek fogalma nicns mi a különbség az esemény utáni tabletta és a hormonális fogamzásgátló között...sőt, arról sincs fogalmad, hogy miylen fogamzásgátlási opciók vannak....

2018. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Magyarul kénytelen leszek tovább szedni a jelenlegit, még vagy 20 évig, köszönöm."

Várj,ez most hogy jön ide?


Egyébként,akinek hormonális problémája van vagy cisztája van,annak "kell" szednie.

Másnak nem kell mérgeznie magát egy életen át,ez mindenkinek az egyéni döntése.

Nekem nem tudnának annyit fizetni,hogy 1 szemet is bevegyek ebből a mocsokból és feláldozzam/lecseréljem a természetes vérzésemet.

2018. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!