Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 napja kezdtem el fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem szedni fájdogál az alhasam és még mindig előfordul pecsételő vérzés. Amúgy altalaban nem nagyon görcsölök mensi alatt. Ez normális így az elején?

A doki azt mondta ha mensi 1.napján kezdem rögtön véd és a tájékoztatóban is ez volt. Akkor már védett vagyok?


2017. dec. 30. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Most sem nagyon fáj a hasam csak így feltűnt, de nem az a szenvedős meg nem is egész nap csak néha megerzem. Az első napokban az is feltűnt hogy akkor miután bevettem a tablettát akkor erősebb lett picit
2017. dec. 30. 16:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel mesterséges hormonokat szedsz,sajnos ,normális, a pecsételő vérzés és az alhasi fájdalom is az első pár hónapban.De biztos írja ezeket a tájékoztató is.


Igen ,védett vagy,de javasolt az első hónapban még óvszert használni a tabletta mellett.

2017. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!