Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » . Most kezdtem szedni eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Most kezdtem szedni eloszor fogamzasgatlot es nemvagyok tisztaban a szedesevel?

Figyelt kérdés
Olvastam itt mar rola par kerdest. Az elso levelet akkor kell elkezdeni mikor megjon (elso napjan) es addig szedem ameddig el nem fogy. Utana kene menstrualni. Es akkor azon a 7napon nemkell tablettat szedni?
2017. dec. 26. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így ahogy leírtad. 7 gyógyszermentes nap, ezalatt fog megjönni. De a betegtájékoztatóban minden benne van, érthetően. Olvasd el.
2017. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom☺
2017. dec. 26. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy 21 vagy 21+7 napos-e a levél.
2017. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne itt olvasgass, hanem az adott fogamzásgátló betegtájékoztatóját olvasd el, amit neked írtak fel. Ugyanis vannak egyfázisú és több fázisú fogamzásgátlók is. Nem mindegyiket kell úgy szedni, ahogy te most leírtad.

Szóval vedd elő a betegtájékoztatót és olvasd el figyelmesen!

2017. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!