Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem a fogazásgátlóm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem a fogazásgátlóm, utána nem ettem. Egy fél órára rá ittam két korty alkoholos sört. Ütötte a hatását?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztató? Írnak bármit az alkoholról? Nem dísznek van a dobozban. És nem is azért, hogy jobban kitöltse a dobozt.
2017. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol alaphangon nem befolyásolhatja a fogamzásgátlót, mert akkor senki se használná. Két korty sör meg aztán pláne nem.
2017. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 25. 16:44
 5/5 anonim válasza:
Alapvetően nem befolyásolja, csak az antibiotikum, hányás és hasmenés. Van hogy én néha alkohollal veszem be (kezemben van egy ital vagy mostanában ugye forralt bor,nem azért mert olyan nagy ivó vagyok). A lényeg hogy minden nap vedd be ugyan abban az időpontban.
2017. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!