Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Komoly párkapcsolatban lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban lévő (18-25) éves nők! Hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Akik fogamzásgátlóval, nem féltek a negatív hatásoktól? Mell-és májdaganatok, meddőség stb? engem most ez tart vissza, de nem találok más lehetőséget óvszer mellett..

22l


2017. dec. 19. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem lennének menstruációs problémáim, maradtunk volna a guminál. Párom utàlta de ahanyszor szóba hozta, megmondtam hogy vagy gumival dugunk vagy dugsz magaddal nélkülem... úgyhogy belátta nincs értelme eröltetnie a tablettát.

Viszont a mensis problémák előjöttek és kellett a gyógyszer. Nekem a negativ mellékhatasok: fejfájás, enyhe hányinger, mellérzékenység. Pozitív mellèkhatás: 10 nap helyett 5 napig vérzek, pontosan jön meg, kevesebb a vér és nem fáj se a hasam se a derekam.

21/N

2017. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Mindentől féltem föleg h sok rákhajlam volt a családban és mellrák is

Közeli ismerösök is rengetegen jártak rosszul

Bár édesanyám egy hét alatt öt kilot fogyott két hét alatt ez 12lett ö emiatt hagyta abba

Én 4évig csak gumival szexeltem

De mostani párkapcsolatomban született a bizalom s belevágtam a tablettába

Két éve szedem.és én boldog vagyok

Én nekem beállt a súlyom ötvenre és a bélproblémáim enyhültek

Altforallet szedek és ezt ajánlon mindenkinek aki elsöre probálná, és meg kell mondjam isteni igy a szex de egyéb betegségek mellett sokan nem képesek szedni sajnos

2017. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én 8 hónapja szedem, nincs mellékhatása nálam. Családban nem fordultak elő rákos megbetegedések, és trombózisra se vagyok hajlamos. Ritkán és keveset dohányzom. Nem aggódom egyelőre, de tudom, hogy még legalább 10-12 évig nem akarok teherbe esni, fogalmam sincs, hogy egyáltalán szedhetem-e olyan sok ideig.
2017. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Próbáld meg a spirált . 3 évente kell cserépni és a felhelyezést követően egyből hat .
2017. dec. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem akartunk babát Tabletta

Aztán mikor babát szerettünk volna nyílván sehogy . De kiderült hogy annyira szét cseszte a fogamzásgátló a szervezetem hogy több orvos szerint soha nem lehet gyerekem legalábbis természetes úton nem fog megfoganni és nem leszek terhes.

Nos a lányom erre rácáfolt

9 nap és 1 èves lesz.

Jah és spontán fogant nem kellett orvosi hókuszpókusz.


Szülés óta óvszert használunk. Eddig semmi gond nem volt.

23N

2017. dec. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy tudom hogy Spirált már szült nök méhébe helyeznek.

Aki még nem szűlt annak legalábbis nem rakja fel a doki

2017. dec. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deflohelp ***** válasza:
100%
Spirál az utolsó tervezett szülés után használatos.
2017. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Mar felraknak nem szültéknek is spirált.
2017. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max hormonosat. Kivételese esetnek kell ahhoz lenni, hogy fémspirált kapj szülés előtt, pont mert nem 99%os és sok olyan esetről hallani amikor a megfogant embrióba ‘belenő’ a fém. Nyilván ez nem mindennapos... Másrészt fizikálisan piszkálni egy olyan méhet ami érintetlen, nem veszélytelen. Én olyat ismerek akinek nagyon fiatal kora, mentális állapota miatt raktak fel. Túl volt 2 abortuszon, és a hormonális módszerek nem használtak neki (szuri mellett 3 hétre menstruált a 3 hónap helyett, tablettát nem szedhetett)
2017. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmiknál és régen egy kapcsolat első pár hónapjaiban amíg meg nem szilárdultak a dolgok, a gumi volt az alap.


De aztán mindig szedtem szívesen tablettát, ha tényleg látszott pár hónap után, hogy komolyan gondoljuk. 17 évesen szedtem először fogamzásgátlót. Minden rendben van velem azóta is, köszönöm. Két gyerkőc van már és most konkrétan 7 éve szedek tabit, kisebb-nagyobb megszakításokkal.


Te is tudod hogy az interneten bármire keresel rá, arra úgy is jönnek ki találatok. Eddig gondolom azt írtad be, hogy "fogamzásgátló rossz hatásai". Most beírhatnád hogy "fogamzásgátló jó hatásai" vagy "minden rendben a fogamzásgátlóval". Akkor meg erre jönnének ki találatok. A net sokszor csak arra jó, hogy megerősítse a saját félelmeidet.


33/N

2017. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!